رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز لرستان گفت: 134 پروژه آموزشی خیر‌ساز در لرستان احداث می‌شود که برخی تا پایان سال و مابقی نیز تا نیمه نخست سال آینده افتتاح می‌شود.

محمد علی رضوی در گفتگو با خبرنگار سفیر‌افلاک، اظهار‌داشت: امسال با کمک خیرین مدرسه‌ساز ۳۶ مدرسه احداث و در اختیار دانش‌آموزان قرار گرفت، روز چهارشنبه نیز یک کلاس درس در یکی از روستاهای الیگودرز به بهره‌برداری می‌رسد.

وی افزود: خیرین مدرسه‌ساز در استان امسال بالغ بر ۱۷۰ میلیارد تومان کمک کردند، پروژه‌های مشارکتی نیز در حال انجام است البته خیرین سهم خود را در این پروژه‌ها پرداخت کردند و در صورت تامین اعتبار، این پروژه‌ها تکمیل می‌شوند.

رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز لرستان تصریح کرد: در حال حاضر ۱۳۴ پروژه در قالب بیش از ۲۰۰ کلاس درس در دست احداث است، تعدادی از پروژه‌ها تا قبل از پایان سال به بهره‌برداری می‌رسد و مابقی هم تا نیمه اول سال آینده تکمیل و افتتاح می‌شوند.

رضوی بیان کرد: بیش از هزار خیر مدرسه‌ساز در احداث مدارس برای دانش‌آموزان مشارکت دارند و تلاش می‌شود فضای آموزشی مورد نیاز برای دانش‌آموزان خصوصا در مناطق محروم و دورافتاده فراهم گردد.

انتهای‌پیام/