2 تیم بهداشتی_ درمانی بسیج جامعه پزشکی لرستان به مناطق محروم خرم‌آباد اعزام شدند.

به گزارش سفیرافلاک، به مناسبت سومین سالگرد شهید سلیمانی و دهه مقاومت تیم‌های بهداشتی- درمانی بسیج جامعه پزشکی به مناطق محروم استان لرستان اعزام شدند که در یکی از این اعزام‌ها دو تیم بهداشتی_ درمانی و آموزشی بسیج جامعه پزشکی در منطقه نیمه‌برخوردار «اسدآبادی» از توابع شهرستان خرم‌آباد مستقر شدند.

سرهنگ مصطفی امیری در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک در این رابطه اظهارداشت: تیم‌های بهداشتی و درمانی گروه‌های جهادی بسیج جامعه پزشکی به مناسبت سالگرد شهید سلیمانی و دهه مقاومت، توسط کانون‌های بسیج جامعه پزشکی استان جهت ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به مناطق محروم و نیمه‌برخوردار شهری و روستایی اعزام شدند.

وی افزود: به همت سازمان بسیج جامعه پزشکی سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان و کانون بسیج جامعه پزشکی شبکه بهداشت و درمان مرکز بهداشت خرم‌آباد، دو تیم بهداشتی_ درمانی و آموزشی گروه جهادی شهید رهنمون به منطقه نیمه‌برخوردار «اسدآبادی» از توابع شهرستان خرم‌آباد اعزام و در مسجد امام جعفر صادق(ع) این شهر مستقر شدند.

مسئول سازمان بسیج جامعه پزشکی لرستان عنوان کرد: این اکیپ شامل پزشک عمومی، کارشناسان بهداشت و تغذیه، روانشناسان، آزمایشگاه، ماما و دارویار بود که با وسایل و تجهیزات مورد نیاز برای ارائه خدمات به این منطقه اعزام شدند.

وی بیان کرد: خدماتی که در این اعزام ارائه شد ‏شامل ویزیت، معاینه، مشاوره، تست قندخون و  فشارخون، آموزش بهداشت و دارو به ‌صورت رایگان بود به‌طوری‌ که در پایان روز به ۲۰۰ نفر از اهالی خدمت مستقیم ارائه شد.

انتهای پیام/