مسئول دفاتر نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه‌های لرستان گفت: توهین نشریه فرانسوی، نشان از به سنگ خوردن تیر حماقت مستکبران در آشوب کشیدن ایران دارد.

به گزارش سفیرافلاک به نقل از روابط عمومی دانشگاه لرستان، حجت‌الاسلام حبیب حاتمی اظهارداشت: اقدام موهن و شرم‌آوار نشریه منتسب به دولت بی‌آبروی فرانسه در اهانت به چهره نورانی مرجعیت عامه عالم تشیع و حمایت خفت‌بار سردمداران روسیاه این کشور از این اقدام ننگین، بار دیگر ثابت نمود که جنگ ما با غرب ریشه در عناد و کینه شرارت‌بار دستگاه‌های سیاسی، فرهنگی غرب با عمق اعتقادات و باورهای اصیل شیعه دارد.

وی افزود: هرچند نفرت‌پراکنی و هتک مقدسات اسلامی از سوی بوق‌های تبلیغاتی منتسب به استکبار غرب، تازگی ندارد اما در این برهه از زمان، این حرکت‌های مذبوحانه نشان از به سنگ خوردن تیر حماقت مستکبران در به آشوب کشیدن ایران عزیز و شکست هیمنه دشمنان این مرز و بوم در به ثمر نشاندن اهداف شوم و پلیدشان در مواجهه با عظمت نظام مقدس جمهوری اسلامی دارد.

مسئول دفاتر نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه‌های لرستان تصریح کرد: مجموعه دفاتر نهاد رهبری در دانشگاه‌های استان لرستان، این حرکت سخیف را به‌شدت محکوم نموده و بیعت مجدد خود را با مقام والای زعامت و مرجعیت شیعه اعلام می‌دارد.

انتهای‌پیام/