نماینده ولی فقیه و استاندار لرستان در محکومیت هتاکی نشریه فرانسوی به مرجعیت شیعه، پیامی صادر کردند.

به گزارش سفیرافلاک، در پی هتاکی نشریه فرانسوی به مرجعیت عظیم‌الشأن شیعه، نماینده ولی فقیه و استاندار لرستان برای دعوت از اقشار مختلف مردم در محکومیت این اهانت، پیام صادر کردند.

اقدام حقارت‌آمیز نشریه مبتذل فرانسوی در اهانت به مرجعیت عظیم‌الشأن شیعه موجی از اعتراضات مسلمانان و همه آزادگان را در پی داشته است که خود حکایت از انحطاط و شکست گردانندگان پشت صحنه چنین رویدادهای تلخ و زشت دارد.

این مرجعیت و رهبری که ارزش‌‌های اسلامی و انسانی را با قامتی استوار بر سر دست گرفته و در دفاع از حقوق بشر در مقابل حیله‌گران و فریب‌کاران مدعی حقوق بشر ایستاده‌اند، روشن است که تحمل آن برای بدخواهان نظام سلطه سخت و گران است.

البته جریان رسانه‌ای غرب که تحت سلطه آمریکا و رژیم اشغالگر قدس قرار دارند در سابقه زشت خود اهانت به پیامبران آسمانی و حضرت پیامبر اعظم(ص) را دارند که قلوب میلیاردها مسلمان را جریحه‌دار کردند.

امت اسلامی و مردم متدین و انقلابی استان لرستان ضمن اعلام تنفر و انزجار از این اقدام شرم‌آور، از وزارت امور خارجه و قوه قضائیه انتظار دارند که با اقدامات همه‌جانبه در مجامع بین‌المللی از ساحت مقدس انبیا الهی و حضرت رسول اکرم(ص) و مرجعیت شیعه با صلابت دفاع نمایند و مانع تکرار چنین رویدادهای تلخی شوند.

از این‌رو از عموم طلاب و روحانیون، سازمان‌ها و نهادهای دولتی و غیردولتی، نیروهای مسلح و اقشار مختلف مردمی دعوت می‌شود جهت محکومیت اقدام موهن نشریه فرانسوی و دفاع از مرجعیت عظیم‌الشأن شیعه و رهبر معظم انقلاب اسلامی«مدظله العالی» در اجتماعی که روز چهارشنبه ۲۱ دی‌ماه ساعت ۱۰ صبح در مدرسه علمیه کمالیه برگزار می‌گردد شرکت فرمایند.

از خداوند متعال شکوه و عظمت، اقتدار اسلام و مسلمین، مرجعیت شیعه و رهبر حکیم انقلاب اسلامی و ذلت و خواری دشمنان اسلام و بشریت را خواستاریم.

انتهای‌پیام/