مدیرکل بنیاد شهید لرستان گفت: همه اقدامات برای بلندکردن مظلومیت خون شهدای کودک دانش‌آموز با ساختن برنامه‌های فرهنگی و همایش‌ها به آیندگان منعکس خواهد شد.

به گزارش سفیرافلاک، حجت الاسلام هبت اله هاشمی ظهر امروز در اولین همایش ملی حقوق کودک در پرتو قواعد حقوق بشر دوستانه که در سالن زرینکوب اداره ارشاد اسلامی بروجرد برگزار شد، اظهارداشت: واقعه کربلا و شهادت طفل ۶ ماهه امام حسین(ع) به دست استکبار آن زمان، کودک‌کشی بود و ندای مظلوم خواهی شیعیان آغاز شد.

وی افزود: انقلاب اسلامی ایران، پرچم اسلام را بلند کرد و امام(ره) با جهاد و بنا نهادن مکتب اسلام و مبارزه با کفر و ظلم، اقدامی مهم انجام داد.

مدیرکل بنیاد شهید لرستان تصریح کرد: در سال ۶۵ با موشک‌باران دشمن ۶۸ کودک دانش‌آموز در بروجرد به شهادت رسیدند و مجامع بین‌المللی کوتاهی می‌کنند و جوابگو نیستند اما روزی باید به حکومت جهانی امام عصر(عج) جوابگو باشند.

حجت الاسلام هاشمی بیان کرد: مدرسه شهید فیاض بخش باید حرم می‌شد ولی کوتاهی شده است و خون ۶۸ شهید کودک دانش‌آموز دامن‌گیر مجامع بین‌المللی و استکبارجهانی خواهد شد و ندای یالثارات الحسین(ع) بلند است و چهره پلید دشمنان از حقوق بشر دورغین آشکار شده است.

وی بیان کرد: همه اقدامات برای بلند کردن مظلومیت خون شهدای کودک دانش‌آموز با ساختن برنامه‌های فرهنگی و همایش‌ها به آیندگان منعکس خواهد شد.

انتهای پیام/