معاون امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان لرستان گفت: رویداد اتم با هدف معرفی جوان موفق در استان لرستان برگزار می‌شود.

شهاب مولایی در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک اظهار داشت: اتم مخفف الگوها و تجربه‌های موفق است که ابتدا الگوها و تجربه‎‌‌های استانی کشف و در نهایت مرحله کشوری این رویداد برای انتخاب جوان موفق سال هم با داوری منتخبان استانی برگزار می‌شود.

وی افزود: یکی از رویدادهای مهمی که در کشور با محوریت معرفی جوان موفق برگزار می‌شود، رویداد اتم است که در این برنامه جوانان حل مسائل عمومی کشور را به صورت خلاقانه انجام می‌دهند و در پایان پس از بررسی‌های صورت گرفته، برترین‌ها معرفی می‌شوند.

معاون امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان لرستان عنوان کرد: در لرستان این رویداد در حال ثبت نام است که ۱۳ نفر از استان انتخاب می‌شوند و سه نفر به مرحله کشوری معرفی می‌شوند و جوانان در این رویداد در عرصه‌های مختلف علمی، فرهنگی، اجتماعی، سیاسی و هنری می‌توانند مسائل استان را احصاء و سپس در صورتی که بتوانند به صورت خلاقانه انها را حل کنند، در این رویداد انتخاب می‌شوند.

وی تصریح کرد: معرفی جوان موفق سالم در این رویداد از اهداف اصلی است که همزمان با هفته جوان و میلاد حضرت علی اکبر(ع) جوانان موفق در این حوزه معرفی می‌شوند.

مولایی بیان کرد: در استان، جوانان موفق و با استعدادی وجود دارد که برگزاری این رخداد مهم می‌تواند در شناسایی و معرفی جوانان نخبه و برگزیده استان و ارائه الگوها و تجربه‌های موفق آنان در سطح کشور راهگشا باشد.

وی خاطر نشان کرد: علاقه‌مندان می‌توانند برای شرکت در برنامه اتم به سایت http://Atomtv.ir و http://Atomiran.net مراجعه و فرم ثبت نام را تکمیل کنند یا جمله ( من یک اتم هستم ) را به شماره ۱۰۰۰۲۳۳۹ پیامک کنند.

انتهای‌پیام/