معاون هواشناسی لرستان با بیان اینکه سامانه بارشی از اوایل امشب به طور کامل از روی جو لرستان خارج می‌شود گفت: امشب مجددا دماهای شبانه کاهش می‌یابد.

زینب اکبری در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک در رابطه با آخرین وضعیت آب و هوای لرستان طی ساعات و روزهای آینده اظهارداشت: بر اساس نقشه‌ها و مدل‌های هواشناسی برای امروز با توجه به فعالیت امواج پایانی سامانه بارشی برای اغلب نقاط استان لرستان علاوه بر پوشش ابر و مه آلودگی آسمان، بارش‌هایی به شکل پراکنده پیش‌بینی می‌شود.

وی با بیان اینکه بارش‌ها در  نواحی سردسیر استان به ویژه مناطق شمالی به صورت برف است افزود: این سامانه بارشی از اوایل امشب به طور کامل از روی جو لرستان خارج می‌شود، همچنین امشب مجددا دماهای شبانه روند کاهشی را نشان می‌دهند.

معاون هواشناسی لرستان با اشاره به اینکه برای روز دوشنبه بارشی در منطقه مشاهده نمی‌شود عنوان کرد: در این روز ابرناکی، مه صبحگاهی و گاهی افزایش سرعت باد پدیده‌های غالب آسمان است.

وی با اشاره به اینکه روز سه شنبه شاهد گذر امواجی از روی نیمه جنوبی استان هستیم بیان کرد: در این روز برای نقاطی از استان بارش‌هایی به شکل پراکنده باران و برف بسیار محتمل است.

انتهای پیام/