استاندار لرستان گفت: برکت خون‌شهدا ایران اسلامی را تبدل به یک دژ مستحکم در برابر توطئه‌ها و فتنه‌جویی‌های استکبار کرده است.

به گزارش سفیرافلاک، فرهاد زیویار استاندار لرستان در پیامی به مناسبت شهادت احمد کشوری‌نیا، اظهارداشت: شهادت مسیر انسان‌های صالح و خدایی است، شهید احمد کشوری‌نیا یکی از این صالحین و فرزند برحق ولایت بود که با نثار جان خود در مقابله با اخلالگران در نظم وامنیت کشور اسلامی‌مان آسمانی شد و بی‌شک بروز انسانی این‌چنین وارسته و از خودگذشته نشان از حمایت وجودی خانواده‌ای معتقد و نوع دوست دارد.

وی افزود: خانواده‌ای که پس از تقدیم جان عزیزشان در راه محافظت از هموطنان، با اهدا اعضایش به بیماران نیازمند ایثار را به نهایت رساندند، مرحبا بر این‌چنین خانواده‌ای که روحیه و فرهنگ نوع‌دوستی را به همه ما آموختند و راه شهید کشوری‌نیا همچنان ادامه داشته و خود و خانواده‌اش برای ملت ایران اسلامی الگو خواهند بود.

استاندار لرستان تصریح کرد: به راستی که از برکت وجود همین شهدای گرانمایه و خانواده‌های بزرگوارشان است که ایران اسلامی را مبدل به یک دژ مستحکم در برابر توطئه‌ها و فتنه‌جویی‌های نظام استکبار کرده است، هرچند از دست دادن جوانان برومند و انقلابی از جمله شهید احمد کشوری‌نیا کام ما را تلخ می‌کند، اما از طرف دیگر خرسندیم که این‌چنین جوانانی در کشور ما کم نبوده و با شهادتشان عزم واراده ملت ما را بیشتر می‌کنند.

زیویار بیان کرد: شهادت جوان برومند هم استانی شهید احمد کشوری‌نیا که در راه حفظ و حراست از امنیت جامعه در شهرستان ساوه به دست اشرار خودفروخته به وقوع پیوست را به محضر مقام عظمای ولایت(مدظله العالی)، خانواده این بزرگوار، ملت شهیدپرور ایران به ویژه هم استانی‌های غیور و ولایی تبریک و تسلیت عرض می‌کنم. امیدوارم خداوند منان توفیق عنایت فرمایند که بتوانیم راه شهدا که همانا عزت و افتخار ایران اسلامی تا زمان ظهور ولی عصر(عج) است را ادامه داده و به سرانجام برسانیم.

انتهای‌پیام/