فرمانده سپاه لرستان گفت: اعتلای بیش از پیش انقلاب اسلامی از جمله اهداف مهم مکتب و فرهنگ بسیجی است.

به گزارش سفیرافلاک به نقل از روابط عمومی دانشگاه لرستان، سردار مرتضی کشکولی اظهار‌داشت: راهبرد استعمار نو، آن بوده است که به‌جای لشکرکشی و جنگ نظامی، بر فرهنگ و اقتصاد کشورها تسلط یابد و باایجاد رُعب، ملت‌ها را تحت سلطه درآورد و انقلاب اسلامی ایران، انقلابی علیه استعمار به‌ویژه استعمار نو بود و بسیاری از راهبردهای استعمار نو را ناکام کرد.

وی افزود: استعمار از ابتدای انقلاب اسلامی تاکنون، شیوه‌های مختلفی را اجرا کرده است تا گفتمان انقلاب اسلامی، شکست بخورد که برعکس، هر بار دشمن و استعمار، شکست خورده است به طوری که فتنه اخیر مهر و آبان‌ماه ازجمله فتنه‌ها و جنگ دشمن بود که از ویژگی‌های آن، برنامه‌ریزی برپایه جعل و دروغ رویدادها از طریق فضای مجازی بود.

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان لرستان بیان کرد: براساس نظرسنجی اخیر صورت گرفته توسط معاونت علمی و پژوهشی سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان لرستان در استان، ۹۵ درصد شرکت‌کنندگان در نظرسنجی، مخالف روش شورش و اغتشاش برای بیان انتقاد و اعتراض بوده‌اند و از روش‌های قانونی حمایت کرده‌اند.

وی با بیان اینکه محاسبات اشتباه دشمن این بود که اقتدار بسیج و مردم را در حمایت از نظام جمهوری اسلامی ایران، دست کم گرفت، گفت: بسیج یک مکتب فکری و چارچوب عملی برای همه ابعاد زندگی است و یک کارزار اثرگذار در برابر فتنه‌ها و آشوب‌هاست.

سردار کشکولی عنوان کرد: جمع‌های نخبگانی بسیج و هیئت‌های اندیشه‌ورز بسیجی، تلاش می‌کنند با تکیه بر توانمندی‌ها و ظرفیت‌های داخلی و رویکردهای علمی و کاربردی، برای رفع مسائل جامعه به مسئولان یاری رسانند.

وی اظهار داشت: اعتلای بیش از پیش انقلاب اسلامی از جمله اهداف مهم مکتب و فرهنگ بسیجی است و تقویت فرهنگ مطالبه‌گری برای رفع مشکلات جامعه از دیگر ویژگی‌های مکتب و فرهنگ بسیجی است.

انتهای‌پیام/