فرماندار بروجرد گفت: با توجه به فرا رسیدن سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران، دستاوردهای انقلاب در دهه‌فجر به خوبی بازگو شود.

به گزارش سفیر‌افلاک، مسلم مرادی عصر امروز در جلسه شورای اداری که در فرمانداری بروجرد برگزار شد اظهار داشت: برخی از دستگاه‌ها مصوبات جلسات را اجرا نمی‌کنند به طوری که قرار بود همه دستگاه‌ها در پایان وقت اداری، گزارش عملکرد ارسال کنند اما برخی از دستگاه‌ها انجام نداده‌اند که این به معنای عدم فعالیت آن دستگاه‌ است‌.

وی با اشاره به فرا رسیدن دهه فجر افزود: امسال چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران را جشن می‌گیریم که باید دستاوردهای انقلاب به خوبی تبیین و بازگو شود.

فرماندار بروجرد با تاکید بر تکریم ارباب رجوع عنوان کرد: به طور سرزده از چند اداره بازدید انجام گرفت که متاسفانه نحوه برخورد با ارباب رجوع مناسب نبود که باید گفت نباید رفتار مدیر و کارمندی سبب نارضایتی مردم و ارباب رجوع شود بنابراین با مردم بودن از ضروریات کار یک مدیر است.

وی بیان کرد: فضای دولت جدید به گونه‌ای است که با وجود مشکلات و موانع اما روند رو به جلویی دارد و انتظار می‌رود این روند دولت سیزدهم به عنوان خط و مشی و الگویی برای همه مدیران باشد.

مرادی در بخش دیگری از سخنان خود در رابطه با فضای مجازی گفت: فضای مجازی رها شده است اما برنامه‌ریزی شده که در شورای اطلاع رسانی مباحث و دستاوردها تبیین و ظرفیت‌ها به خوبی بیان شود.

وی بیان کرد: در شهرستان بروجرد هزار و ۵۰۰ شهید، دو هزار و ۹۰۰ جانباز و ۲۰۶ آزاده وجود دارد که در مجموع ۶۳ نفر از فرزندان شهدای بروجرد بیکار هستند، همچنین هزار و ۲۲۴ نفر از فرزندان جانباز بالای از ۲۵ درصد و ۳۲۲ نفر از فرزندان کمتر از ۲۵ درصد، بیکاراند.

انتهای‌پیام/