استاندار لرستان گفت: اقدام پارلمان اروپا در عزت و سربلندی پاسداران سرافزار انقلاب اسلامی خدشه‌ای وارد نخواهد کرد.

به گزارش سفیرافلاک به نقل از استانداری لرستان، فرهاد زیویار اظهار داشت: اقدام خصمانه و از روی عداوت پارلمان اروپا در قرار دادن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در فهرست سازمان‌های تروریستی، بار دیگر چهره خصمانه قدرت‌طلبان غرب را برای ملت ایران نمایان کرد.

وی افزود: به‌راستی‌که این اقدام پارلمان اروپا نه‌تنها در عزت و سربلندی پاسداران سر افزار انقلاب اسلامی خدشه‌ای وارد نخواهد کرد، بلکه نشان‌دهنده شکست مفتضحانه عوامل غرب در سازمان‌دهی فتنه‌های اخیر در قالب اغتشاشات در کشور است.

استاندار لرستان عنوان کرد: رشادت‌های پاسداران ازجان‌گذشته درراه مبارزه با تروریسم و دفاع از حق مظلومان بر تمامی جهانیان مبرهن است و پارلمان اروپا با این اقدام خود چهره‌ای دیگر از فتنه‌جویی را از هزاران چهره دیگر خود نشان داد.

وی تصریح کرد: بی‌تردید ملت ایران این اقدام خبیثانه را برنتابیده و در دفاع از مجموعه‌ مردمی، رسمی و ملی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی سکوت نخواهند کرد، در طرف مقابل پارلمان اروپا بدانند که با این اقدامات راه به‌جایی نخواهند برد چراکه این حرکت نیز مانند حرکات دیگر آنان پس از پیروزی انقلاب اسلامی درنهایت به شکست مبدل خواهد شد.

زیویار بیان کرد: ملت ایران این اقدام بی‌شرمانه را محکوم کرده و یقین داریم همان‌گونه که خداوند منان وعده داده‌، پیروزی با اهل ایمان بوده و شکست برای کافران و مستکبران خواهد بود پایان این اقدام سربلندی سپاه سرفراز و شکستی دیگر برای مستکبران است.

انتهای پیام/