با پایان رقابت‌های کشتی آزاد قهرمانی کشور به عنوان نخستین مرحله چرخه انتخابی، چهره مدعیان کسب دوبنده تیم ملی در اوزان دهگانه مشخص شد.

به گزارش سفیرافلاک، پرونده مسابقات کشتی آزاد قهرمانی کشور به‌عنوان نخستین مرحله چرخه انتخابی تیم ملی در حالی روز گذشته در سالن شهدای هفتم تیر تهران بسته شد که تیم مازندران به‌عنوان قهرمانی دست‌یافت وبرترین آزادکاران اوزان دهگانه نیز مشخص شدند.

بر این اساس مدعیان کسب دوبنده تیم ملی توانستند با گذر از نخستین فیلتر انتخابی تیم ملی، توان و انگیزه خود را برای رسیدن به هدفشان نشان دهند و خودشان را برای مراحل بعدی انتخابی مهیا کنند.

رده‌بندی کامل رقابت‌های کشتی آزاد قهرمانی کشور و مرحله نخست چرخه انتخابی تیم ملی به شرح زیر است:

۵۷ کیلوگرم:

۱علیرضا سرلک (لرستان) ۲- رضا مؤمنی (مازندران) ۳- مهدی رحیمی (البرز) ۳- ابراهیم خواری (سهمیه مازندران) ۵- محمدرضا حسینی (کرمانشاه) ۵- محسن ملکی ایلخانلار (تهران) ۷- رضا خلاقی بیرک علیا (خراسان رضوی) ۸- زین‌العابدین فلاح (قشم) ۹- امیر پرسته (سهمیه مازندران) ۱۰- رضا جلالی (سیستان و بلوچستان)

۶۱ کیلوگرم :

۱یاسین رضایی (بوشهر) ۲- داریوش حضرت قلی زاده (خراسان شمالی) ۳- احمد محمد نژاد جوان (خراسان رضوی) ۳- مهدی ویسی (اروند) ۵- شهداد خسروی مردخه (البرز) ۵-پوریا ترکمان (مرکزی) ۷- حمیدرضا گودرزی (توابع تهران) ۸- احمد شعبان (لرستان) ۹- محمدباقر میرزایی (کهگیلویه و بویراحمد) ۱۰- محمد کوخائی (ایلام)

۶۵ کیلوگرم:

۱پیمان بیابانی (تهران) ۲- کیان محمود جانلو (اروند) ۳- عباس ابراهیم‌زاده (سهمیه مازندران) ۳- مجید داستان (توابع تهران) ۵- علی علیزاده جهان‌آبادی (کیش) ۵- جواد جوادی (بوشهر) ۷- امیرمحمد اکبری (قزوین) ۸- امیرحسین سبز علی (لرستان) ۹- مصیب شیرزاده (سهمیه تهران) ۱۰- امیر پارسا قدرتی دولت شانلو (البرز)

۷۰ کیلوگرم:

۱مرتضی قیاسی (لرستان) ۲- محمد بخشی (سهمیه مازندران) ۳- امیررضا اکبر زاده (سهمیه کرمان) ۳- علی‌اکبر زرودی (قشم) ۵- محمد قاسمعلی (سهمیه مازندران) ۵- سجاد جوکار (خوزستان) ۷- یوسف کامرانی شایسته (همدان) ۸- عادل پناهیان (سهمیه مازندران) ۹- اکبر فضلی (مازندران) ۱۰- رضا مقتدر (تهران)

۷۴ کیلوگرم:

۱حسین ابوذری (سهمیه مازندران) ۲- امیرحسین حسینی (تهران) ۳- محمدصادق فیروزپور (مازندران) ۳- عرفان الهی (سهمیه مازندران) ۵-پیمان حقی کپته (توابع تهران) ۵- فریبرز بابایی (سهمیه مازندران) ۷- حسین محمد آقایی (البرز) ۸- بهروز حیدری (سیستان و بلوچستان) ۹- میلاد کلائی (گلستان) ۱۰- سجاد چهاردلی (کهگیلویه و بویراحمد)

۷۹ کیلوگرم:

۱امیرحسین کاوسی (مازندران) ۲- مصطفی قیاسی (لرستان) ۳- مرتضی میرزایی (تهران) ۳- هادی شرفبیانی (سهمیه کردستان) ۵- علی غلامی (آذربایجان شرقی) ۶- محمد قلعه سری (سهمیه مازندران) ۷- محمدحسین نوروزیان (کردستان) ۸- علیرضا کریمی (البرز) ۹- علیرضا محمدی (خراسان رضوی) ۱۰- علی شکوری (کرمان)

۸۶ کیلوگرم:

۱علیرضا کریمی (البرز) ۲- هادی وفایی پور (همدان) ۳- عزت اله اکبری (مازندران) ۳- سجاد غلامی (سهمیه البرز) ۵- محمد برقک (گلستان) ۵- رضا ابراهیم نژاد (سهمیه مازندران) ۷- فاضل پور رجب (بوشهر) ۸- محمد دهناری (سهمیه لرستان) ۹- مهدی علیجانی (خوزستان) ۱۰- حمیدرضا علی بخشی (تهران)

۹۲ کیلوگرم:

۱ارشک محبی (کرمانشاه) ۲- سید رضا هاشمی (سمنان) ۳- سید محمدحسین میر باغبان (توابع تهران) ۳- محمدرضا قیاسی (سیستان و بلوچستان) ۵- محمدجواد ابراهیمی (مازندران) ۵- میلاد صرمی (اروند) ۷- حسین رسولی (همدان) ۸- علی فاضلی (سهمیه تهران) ۹- حسین شهبازی (تهران) ۱۰- علیرضا پور اسد (آذربایجان شرقی)

۹۷ کیلوگرم :

۱مجتبی گلیج (مازندران) ۲- علیرضا رکابی (سهمیه مازندران) ۳- میثم عبدی (تهران) ۳- دانیال شریعتی نیا (همدان) ۵- عرفان حسین زاده (آذربایجان شرقی) ۵- مهدی حاجیلویان (سهمیه همدان) ۷- میلاد دوانقی (سهمیه تهران) ۸- شایان عابدی (اردبیل) ۹- احمد بذری (سهمیه مازندران) ۱۰- مسعود خواجه صالحانی (توابع تهران)

۱۲۵ کیلوگرم :

۱امیررضا معصومی (گیلان) ۲- امیررضا امیری (سهمیه لرستان) ۳- سالار حبیبی (توابع تهران) ۳- مصطفی طغانی (خراسان رضوی) ۵- علی اکبرپور (اروند) ۵- امین طاهری (تهران) ۷- سجاد بوداغی (سهمیه مازندران) ۸- احمد یوسفعلی (زنجان) ۹- محمد مرادی (کرمانشاه) ۱۰- مهدی هاشمی (مازندران)

همچنین رده‌بندی تیمی این مسابقات نیز به شرح زیر است:

۱مازندران ۱۱۶ امتیاز ۲تهران ۱۰۳ امتیاز ۳لرستان ۸۴ امتیاز ۴البرز ۶۶ امتیاز ۵توابع تهران ۶۵ امتیاز ۶اروند ۵۵ امتیاز ۷همدان ۵۱ امتیاز ۸بوشهر ۴۳ امتیاز ۹خراسان رضوی ۴۲ امتیاز ۱۰کرمانشاه ۳۹ امتیاز

انتهای پیام/

 

  • منبع خبر : مهر