نائب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس با بیان اینکه سپاه مایه استواری و عزت کشور است، گفت: تصمیم پارلمان اروپا برای قرار دادن سپاه در لیست تروریست، به‌معنای خوش‌رقصی برای آمریکاست.

عباس گودرزی در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک، با اشاره به مصوبه پارلمان اروپا، اظهارداشت: اینگونه اقدامات، جز تلاش مذبوحانه از سوی دشمنان انقلاب و ملت ایران، هیچ تاثیری در روند پیشرفت و حرکت ملت ایران به سمت آرمان‌های انقلاب ندارد و حاکی از عصبانیت آنهاست، به جهت اینکه با ترفند و توطئه‌های مختلف و با جنگ‌های پیچیده و ترکیبی نتوانستند اهداف خود را پیاده کنند.

وی افزود: این اقدام پارلمان اروپا سبب شد که هم پشت صحنه سیاست خود را به دنیا نشان دهند و هم همراهی آنها را با آمریکا بیان و عیان کرد، در واقع تصمیم پارلمان اروپا در اینکه سپاه را در لیست تروریست قرار دهند، به معنای خوش رقصی برای آمریکاست.

نائب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: تحریم سپاه در واقع حمایت تمام قد آنها از تروریست‌ها را نشان می‌دهد و همه می‌دانند اولا سپاه یک نهاد رسمی نظامی در ساختار جمهوری اسلامی ایران است، ثانیا یک قدرت برون مرزی و موثر در مقابله با تروریست‌ها در نقطه نقطه عالم است، سپاه با کارنامه درخشان خود نشان داده که حامی مظلومان عالم و خار چشم دشمنان بشریت و تروریست است.

وی بیان کرد: این تصمیم چنانچه در اتحادیه اروپا نهایی شود، دیری نخواهد پائید که موجب رسوایی، ندامت و همچنین پشیمانی سخت آنها خواهد شد و مطمئن باشند که ارکان جمهوری اسلامی ایران قطعا در راستای اقدام متقابل، تصمیمات جدی و پشیمان کننده‌ای برای اروپا اتخاذ می‌کند و این تصمیم بیش از آنکه در جهت تامین منافع آنها باشد قطعا منافع راهبردی آنها را با مخاطراتی مواجه خواهد نمود.

وی با بیان اینکه سپاه خط قرمز جمهوری اسلامی ایران است، گفت: این نهاد مقدس مایه استواری و عزت کشور است که امام(ره) فرمودند: اگر سپاه نبود کشور نبود و امروز سپاه یار و یاور مردم و موجب تامین امنیت پایدار برای کشور و خار چشم دشمنان است.

انتهای‌پیام/