دادستان عمومی و انقلاب کوهدشت با اشاره به تکذیب شایعات رسانه‌های معاند، گفت: متهم پرونده آزار جنسی در بازداشت است و سیر مراحل قانونی را سپری می‌کند.

افشین خسروی در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک، اظهارداشت: فردی که اخیراً به اتهام ارتکاب آزار جنسی به یک کودک در کوهدشت دستگیرشده، شخصی ۲۵ ساله است که قربانی را به‌صورت اتفاقی در خیابان سوار ماشین می‌کند و به خارج از محدوده شهری انتقال داده و پس‌ازآن اقدام به این جرم می‌کند.

وی افزود: این شخص به‌هیچ‌وجه راننده سرویس مدرسه نبوده و هم‌اکنون نیز در بازداشت به سر می‌برد و تا این لحظه گزارشی مبنی بر بیماری روانی وی به دادسرا ارسال نشده است.

دادستان عمومی و انقلاب کوهدشت با اشاره به اینکه مطابق قانون به‌جرم مربوطه با اشد مجازات رسیدگی خواهد شد، عنوان کرد: پرونده مجرم در حال سیر مراحل قانونی و تحقیقات است و به‌محض تکمیل شدن پرونده جهت صدور حکم نهایی به دادگاه اعلام خواهد شد و دادستانی برابر تکلیف قانونی تا تعیین مجازات قانونی و اجرا پیگیری‌های لازم را انجام می‌دهد.

وی با اشاره به اینکه شایعات منتشرشده در رسانه‌های ضدانقلاب مبنی بر اینکه قربانیان آزار جنسی این ماجرا ۱۵ نفر بوده‌اند تکذیب می‌شود، تصریح کرد: رسانه‌های داخلی و شهرستان صرفاً اخبار موردنظر را از منابع موثق را در فضای مجازی بازنشر دهند چراکه نشر اخبار کذب باعث خدشه‌دار کردن، تشویش اذهان و ورود ضرر به مردم می‌شود.

 انتهای پیام/