امام جمعه بروجرد با بیان اینکه دشمنان ما همیشه تروریست‌پرور بوده‌اند، گفت: اقدام پارلمان‌اروپا، سبب محبوبیت بیشتر سپاه در بین ملت‌ها شد.

به گزارش سفیرافلاک، حجت‌الاسلام سید‌علی حسینی شامگاه سه‌شنبه در جمع کارکنان سپاه بروجرد با اشاره به اقدام پارلمان‌اروپا، اظهارداشت: پارلمان‌اروپا، سپاه را تروریست معرفی کرده است، این در حالیست که در طول تاریخ تشکیل سپاه و همه گروه‌های جبهه‌مقاومت، ترور صورت نگرفته است چرا که ترور در شان مسلمان نیست.

وی افزود: ترور با تروریست‌ها عجین شده است، جمهوری اسلامی که با تلاش امام(ره) تشکیل شد، کار بزرگی بود که نظیری ندارد و این حکومت دینی آرزوی همه آزادمردان بوده است و چون انقلاب بزرگ است، دشمنان زیادی هم داریم.

امام جمعه بروجرد تصریح کرد: با پیروزی انقلاب، عزت و عظمتی به کشور داده شد و دشمنان ما کسانی هستند که همیشه تروریست‌پرور بوده‌اند و زمانی که کارنامه آن‌ها را می‌بینیم مشاهده می‌شود که خودشان تروریست هستند و افراد بی‌گناه زیادی را ترور کردند.

حجت‌الاسلام حسینی بیان کرد: رژیم صهیونیستی جنایت‌های زیادی انجام داده و ترور می‌کنند که هم تروریست بوده و هم تروریست‌پرور هستند.

وی با بیان اینکه سپاه در دنیا جایگاه بسیار والایی دارد و ملت‌های آزاداندیش و مظلوم سپاه را دوست دارند، گفت: با این اقدام اروپا، سپاه محبوب‌تر شد و مورد توجه مردم دنیا قرار گرفت چراکه پاسداران همیشه در صحنه حضور دارند و خدمتگذار مردم بوده و همه اعلام می‌کنیم امروز این نهاد را بیشتر دوست داریم.

امام جمعه بروجرد خاطرنشان کرد: سپاه مدافع استقلال و عزت کشور است و دشمنان بدانند ارادت خاصی به سپاه‌پاسداران داریم و همه ما از سپاه حمایت می‌کنیم و با این اقدام، سپاه محبوب‌تر شده است.

انتهای‌پیام/