مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع‌مقدس لرستان گفت: باغ‌موزه دفاع‌مقدس استان آماده افتتاح است و خردادماه سال آینده همزمان با چندین باغ‌موزه از سایر استان‌ها به بهره‌برداری می‌رسد.

به گزارش سفیرافلاک، سرهنگ محسن رشیدی عصر امروز در جمع خبرنگاران در رابطه با آخرین وضعیت پروژه باغ‌موزه لرستان اظهارداشت: پروژه باغ‌موزه دفاع‌مقدس لرستان سال ۹۰ کلنگ‌زنی شد اما روند احداث آن به دلیل تامین‌اعتبار با مشکلاتی مواجه شد.

وی افزود: سال ۹۹ به دلیل تورم و بالارفتن قیمت اجناس پروژه باغ‌موزه لرستان تا توقف کامل پیش رفت اما در سفر رئیس‌جمهور به استان لرستان اعتبار خوبی برای آن لحاظ شد.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان با بیان اینکه با تزریق منابع پروژه به پیمانکار قوی‌تری واگذار شد، عنوان کرد: هم‌اکنون پروژه باغ‌موزه دفاع‌مقدس لرستان ۹۹ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و آماده بهره‌برداری است.

وی بیان کرد: برای بهره‌برداری از پروژه باغ موزه لرستان همچنان منتظر تکمیل چند باغ‌موزه در دیگر استان‌های کشور هستیم و امیدواریم خرداد ماه سال آینده این پروژه با دستور رئیس‌جمهور افتتاح شود.

رشیدی گفت: از ابتدای امسال تاکنون ۱۳ کتاب از زندگی‌نامه شهدا رونمایی شده است که تا پایان سال این تعداد کتاب به ۳۰ عنوان می‌رسد.
انتهای پیام/