رئیس پارک علم و فناوری لرستان گفت: نمایشگاه بین‌المللی توانمندی‌های صادراتی لرستان با حضور ۳۷ تاجر و بازرگان از کشور عراق در خرم‌آباد برپا می‌شود.

به گزارش سفیرافلاک به نقل از روابط عمومی پارک علم و فناوری لرستان فرهاد نامداری اظهارداشت: نمایشگاه بین‌المللی توانمندی‌های صادراتی لرستان با حضور ۳۷ تاجر و بازرگان از استان‌های شمال عراق در خرم‌آباد برپا می‌شود.

وی‌ با بیان اینکه این نمایشگاه از چهارم تا ششم بهمن ماه در محل دائمی نمایشگاه بین‌المللی خرم‌آباد دائر است افزود: ۳۰ شرکت فناور و دانش‌بنیان از پارک علم و فناوری استان و مراکز رشد وابسته در آن حضور دارند.

رئیس پارک علم و فناوری لرستان عنوان کرد: این نمایشگاه فرصتی است تا شرکت‌های فناور بتوانند محصولات خود را عرضه و معرفی کنند و تجار و سرمایه‌گذاران می‌توانند در صورت تمایل، اقدام به سرمایه گذاری در زمینه‌های مورد علاقه کنند.

وی تصریح کرد: شرکت‌های فناور و دانش‌بنیانی که محصولات خود را در این نمایشگاه عرضه می‌کنند در حوزه‌های کشاورزی، صنایع غذایی، دامپروری، شیلات، فنی مهندسی و پتروشیمی است به مرحله تولید انبوه محصول رسیده‌اند و توان صادرات لازم برای حضور در این نمایشگاه را دارند.

نامداری توسعه صادرات و معرفی توانمندی‌های لرستان در بخش‌های مختلف و نیز گسترش روابط اقتصادی دو جانبه با اقلیم کردستان عراق را از اهداف برپایی این نمایشگاه برشمرد و گفت: امیدواریم با برگزاری نمایشگاه‌های مشابه، زمینه بروز توانمندی‌های واحدهای فناور استان و توسعه اشتغال دانش‌بنیان و کارآفرین فراهم شود.
انتهای پیام/