تحلیلگر مسائل سیاسی نوشت: دشمنان هر بار که توطئه و فتنه‌ای را علیه کشور طراحی کردند، همیشه سپاه در مقابل آن‌ها ایستاده چون سپاه پاسدار انقلاب است و پیشروی جبهه مقاومت و ایستادگی در برابر جبهه کفر، دشمنان را نگران کرده است از همین رو دست به چنین اقدامی زدند.

به گزارش سفیرافلاک، پیروزی انقلاب اسلامی ایران، دست استکبار را از منافع کشور قطع کرد. دشمنان از همان زمان دست به تحریم، تهدید، جنگ تحمیلی و فشار زدند تا معادلات را به سمت‌وسوی خود بکشند ولی ناامید شدند و اراده و ملت ایران، سد راه آن‌ها شد.

محاسبات دشمن همیشه غلط از آب درآمده است، در اغتشاشات اخیر خود را به درودیوار زدند ولی درنهایت با شکست و ناامیدی همراه شدند و امروز سپاه را به‌عنوان سازمان تروریست اعلام می‌کنند که نشان از ناکامی آن‌ها دررسیدن به اهدافشان دارد.

دشمنان متوجه هستند سپاه برگرفته از آرمان‌های انقلاب و عزم راسخ ملت ایران است و سال‌هاست که در مقابل زیاده‌خواهی دشمن ایستاده، یک بُعد آن سخت‌افزاری است که در قالب جبهه مقاومت به رهبری جمهوری اسلامی ایران و سپاه قدس که فضایی را در منطقه ایجاد کرده که همه حرکات آن‌ها را کنترل می‌کند و دشمنان جرات ندارند دست از پا خطا کنند.

اقدام پارلمان اروپا با چراغ سبز رژیم غاصب اسرائیل و آمریکای جنایتکار همراه است و می‌خواستند با توجه به شکستی که در اغتشاشات اخیر نصیبشان شد، فضای جدیدی را ایجاد کنند.

دشمنان هر بار که توطئه و فتنه‌ای را علیه کشور طراحی کردند، همیشه سپاه در مقابل آن‌ها ایستاده چون سپاه پاسدار انقلاب است و پیشروی جبهه مقاومت و ایستادگی در برابر جبهه کفر، دشمنان را نگران کرده است از همین رو دست به چنین اقدامی زدند.

یکی از مسائل مهم، غلبه نرم‌افزاری است که در بخش‌های مختلف بر استکبار داشتیم و همه توفیقات امروز در عرصه‌های گوناگون به واسطه ظرفیت و تولید قدرت انباشته‌شده‌ای است که سپاه انجام داده، دست سپاه امروز پُر است ولی دشمن کاری از دستش برنمی‌آید و با این اقدامات دست به فضاسازی زده است.

این‌گونه حرکات، نتیجه‌ای برای دشمن ندارد و به واسطه اقتدار سپاه و ملت ایران به عقب رانده می‌شوند که نویدبخش این است که انقلاب اسلامی ایران زنده است و هرروز با شتاب و جهش بیشتری مسیر خود را ادامه می‌دهد.

وقتی یک جریان، فریادرس ملت‌های مظلوم باشد قطعاً محبوب ملت‌ها می‌شود، شهید سلیمانی از مجموعه سپاه بود که این‌گونه در قلب ملت‌ها قرار گرفت و محبوب دل‌ها شد لذا با توجه به عملکرد دشمن، امروز انزجار ملت‌ها از استکبار بیشتر شده و ملت‌های زیادی دوستدار سپاه هستند چراکه سپاه در راستای امیدآفرینی در بین ملت‌ها تلاش‌های زیادی انجام می‌دهد.

هرروز که می‌گذرد زوایای پنهان بیشتر آشکار می‌شود و کشورهایی که سپاه را تروریست قلمداد می‌کنند به‌خوبی می‌دانند تروریست کیست و به چه کشورهایی ظلم شده است، به‌خوبی می‌دانند چه جبهه‌هایی و چه نهادهایی یاری‌رسان ملت‌های مظلوم هستند و قطعاً اروپا و استکبار با این اقدام راه به‌جایی نمی‌برد و با شکست همراه می‌شوند.

انتهای پیام/

  • نویسنده : مهدی اسماعیلی، تحلیلگر مسائل سیاسی