معاون دانشگاه علوم پزشکی لرستان گفت: خوابگاه دانشجویی در اختیار دانشجویان متاهل در استان لرستان قرار می‌گیرد.

مهناز مردانی در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک، ضمن تبریک فرارسیدن ایام‌الله دهه مبارک فجر با اشاره به برنامه‌های فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی لرستان در سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اظهارداشت: برگزاری مراسمات بزرگداشت پیروزی انقلاب در دانشگاه‌ها و خوابگاه‌های دانشجویی،آذین‌بندی، پخش سرود، سرکشی به خانواده محترم شهدا به‌ویژه شهدای والامقام امنیت، مسابقات فرهنگی،کرسی‌های آزاداندیشی و کارگاه‌های آموزشی ازجمله برنامه‌های پیش‌بینی‌شده در این ایام است.

وی با اشاره به تنوع برنامه‌های فرهنگی در طول سال به مناسبت‌های مختلف، افزود: کمیته فرهنگی قرارگاه جوانی جمعیت در حوزه معاونت فرهنگی دانشجویی در ارتباط با موضوع جوانی جمعیت از ابتدای سال تاکنون نزدیک به هفت جلسه تشکیل داده است.

معاون فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی لرستان عنوان کرد: تعداد زیادی کرسی آزاداندیشی و کارگاه آموزشی با محوریت حجاب و عفاف، فرزند آوری، تربیت فرزند، ارتباط بین همسران و… برای دانشجویان برگزارشده است.

 وی با اشاره به طرح‌های تشویقی اجراشده در دانشگاه علوم پزشکی لرستان عنوان کرد: دانشجویان رزیدنتی که در این ترم ازدواج کردند یا بچه‌دار شدند طی یک مراسمی موردتقدیر قرار گرفتند.

مردانی تصریح کرد: باهدف تشویق به فرزند آوری و جوانی جمعیت دانشجویان خانم به ازای تولد هر فرزند یک‌میلیون تومان هدیه نقدی دریافت می‌کنند و در تلاش هستیم تا خوابگاه دانشجویی در اختیار دانشجویان متأهل قرار گیرد.

انتهای پیام/