شهید والامقام «نعمت‌اله سعیدی‌فر» در وصیت‌نامه خود نوشته است: مادران و خواهران عزیز، با عفت، پاکدامنی و حجاب خود رزمندگان اسلام را یاری کنند.

به گزارش سفیرافلاک، شهید نعمت‌اله سعیدی‌فر بیست‌وهفتم بهمن ۱۳۳۰، در شهرستان خرم‌آباد به دنیا آمد. پدرش احمد و مادرش تاج دولت نام داشت. تا پایان دوره متوسطه درس خواند و دیپلم گرفت. ازدواج کرد و صاحب یک پسر شد. به عنوان پاسدار در جبهه حضور یافت. ۲۱ اسفند ۱۳۶۳ با سمت فرمانده طرح عملیات در جزیره مجنون عراق بر اثر اصابت ترکش به سر شهید شد. مزار او در بهشت رضای زادگاهش واقع است.

این شهید والامقام در وصیتنامه خود نوشته است:

بسم الله الرحمن الرحیم

أُذِنَ لِلَّذِینَ یُقَاتَلُونَ بِأَنَّهُمْ ظُلِمُوا وَإِنَّ اللَّهَ عَلَى نَصْرِهِمْ لَقَدِیرٌ (۳۹)

به کسانى که جنگ بر آنان تحمیل شده رخصت (جهاد) داده شده است چرا که مورد ظلم قرار گرفته‏‌اند و البته خدا بر پیروزى آنان سخت تواناست (۳۹)

الَّذِینَ أُخْرِجُوا مِن دِیَارِهِمْ بِغَیْرِ حَقٍّ إِلَّا أَن یَقُولُوا رَبُّنَا اللَّهُ وَلَوْلَا دَفْعُ اللَّهِ النَّاسَ بَعْضَهُم بِبَعْضٍ لَّهُدِّمَتْ صَوَامِعُ وَبِیَعٌ وَصَلَوَاتٌ وَمَسَاجِدُ یُذْکَرُ فِیهَا اسْمُ اللَّهِ کَثِیرًا وَلَیَنصُرَنَّ اللَّهُ مَن یَنصُرُهُ إِنَّ اللَّهَ لَقَوِیٌّ عَزِیزٌ ﴿۴۰﴾

همان کسانى که به ناحق از خانه‌‏هایشان بیرون رانده شدند (آنها گناهى نداشتند) جز اینکه می‌گفتند پروردگار ما خداست و اگر خدا بعضى از مردم را با بعض دیگر دفع نمی‌کرد صومعه‏‌ها و کلیساها و کنیسه‌‏ها و مساجدى که نام خدا در آنها بسیار برده می‌شود سخت ویران می‌شد و قطعا خدا به کسى که (دین) او را یارى می‌کند یارى می‌‏دهد چرا که خدا سخت نیرومند شکست‌‏ناپذیر است (۴۰)

قرآن کریم-سوره حج آیه ۳۹-۴۰

حسین جان درست است که در صحرای کربلا با تو نبودیم تا به یاریت بشتابیم و آن ظالمان که تو و یاران باوفایت را مظلومانه به شهادت رساندند، از آنها انتقام بگیریم اما امروز، فرزند برومندت پرچم به زمین افتاده اسلام را برداشته و ندای هل من ناصر ینصرنی سر داده است و چون کوفیان نخواهیم بود که او را تنها بگذاریم.

ای حسین عزیز برای ما دیگر قابل تحمل نیست که شاهد اتحاد شوم ابرجنایت کارها باشیم، برعلیه اسلام عزیز و ما زنده باشیم و دشمنان قرآن دست در دست منافقین و ملحدین شهوت پرست نهاده و در مقابل فرزند برومند تو «امام خمینی» خودنمایی و اعلام جنگ نمایند. به خدا هرگز این ننگ را پذیرا نیستم.

حسین جان اگر کوفیان تو را دعوت کردند ولی به عهد خود وفا نکردند و تو را تنها گذاشتند ما فرزند عزیزت امام خمینی را که در فرودگاه ندا دادیم:
قلب ما باند فرودگاه تو است خمینی و گفتیم ما همه سرباز تو هستیم خمینی، تنها نخواهیم گذاشت و انشاءالله تا آخرین قطره خون خود سر بیعت خود باقی خواهیم ماند.

در پایان خدایا، تورا به خون پاک شهدای اسلام قسمت می‌دهم، شهادت در دنیا و شفاعت آل محمد(ص) را در آخرت نصیبم بگردان. انشاءالله. اما چند کلمه‌ای با دوستان و آشنایان عزیز: اولاً دعا برای امام عزیز را فراموش نکنید همیشه بعد از هر نماز این وجود مقدس را دعا کنید. رزمندگان اسلام را در جبهه‌های جنگ فراموش نکنید و آنها را تنها نگذارید.

کسانی که توانایی جبهه رفتن دارند به جبهه‌ها بروند، کسانی که توانایی ندارند در پشت جبهه‌ها رزمندگان اسلام را یاری کنند که مورد رضای خدا و امام زمان (عج) است.

مادران و خواهران عزیز با عفت و پاکدامنی و حجاب خود به کمک رزمندگان اسلام بروند و آنها را یاری کنند. از کلیه برادران و دوستان که مرا می‌شناختند تقاضا دارم برای رضای خدا مرا حلال کنند و مرا ببخشند. اگر بعضی از دوستان پشت سر من حرف‌هایی زده‌اند یا غیبتی کرده‌اند همه آنها را برای رضای خدا حلال می‌کنم و برای آنها دعای خیر می‌کنم.

اما خانواده عزیزم، پدرم، مادرم، همسرم، برادارانم، خواهرانم و همه کسانی که به خانواده ما وابسته می‌باشند مخصوصاً خانواده خودمان همانطور که خودتان اطلاع دارید، من خوشحال از آن هستم که شما بعد از شهادت من بیش از پیش به کمک اسلام و رزمندگان در جبهه‌ها بشتابید و نگذارید افراد ضد انقلاب علیه اسلام و امام عزیز صحبتی کنند و انتظارتان سلامتی برای امام و پیروزی رزمندگان باشد و میدان به کسانی که می‌خواهند حتی علیه جنگ حرف بزنند ندهید و همیشه در ذهنتان باشد: جنگ، جنگ تا پیروزی کامل اسلام عزیز.

اما پدر و مادر عزیزم خودم می‌دانم که در این مدت چقدر به شما زحمت داده‌ام و چقدر شب نخوابی‌ها کردید و رژیم شاه چقدر شبانه روز شما را اذیت کرد و من تنها راه جبران این زحمت‌ها را در این دیدم که به جبهه‌ها بروم و به یاری اسلام بشتابم تا بتوانم فردای قیامت در پیش امام زمان(عج) رو سفید باشم و در همین جا عرض می‌کنم که در تمامی کارهایی که انجام داده‌ام برای خدا، اگر ثوابی داشته باشد یک سوم آن را به پدرم و یک سوم آن را به مادرم و یک سوم برای خودم هدیه به پدر و مادرم می‌کنم انشاءالله که مورد قبول خداوند بزرگ قرار گیرد.

اما راجع به همسرم که ایشان هم متحمل زحمت‌های زیادی شده‌اند عرض می‌کنم ضمن تشکر از او انشاءالله فردای قیامت در پیشگاه خدا و امام زمان(عج) و فاطمه زهرا(س) سربلند باشند.
به امید پیروزی اسلام عزیز و نابودی کفر جهانی
خدایا خدایا تا انقلاب مهدی خمینی را نگهدار   

انتهای پیام/