مسئول نهاد نمایندگی ولی‌فقیه در دانشگاه لرستان گفت: هجمه پارلمان اروپا به سپاه پاسداران به دلیل ایستادگی و اقتدار این نهاد در مسیر انقلاب است.

حجت‌الاسلام حبیب حاتمی در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک، اظهارداشت: وقتی‌که یک شخص، نهاد، سازمان و یا نظامی رو به قدرت و قوت است، طبیعی است که دشمنان چشم دیدن آن را ندارند و از همین رو دست به توطئه و دشمنی می‌زنند.

وی افزود: اگر دشمنان شخص، یا نهاد و سازمانی همراه او شدند از دو حالت خارج نیست یا می‌خواهند فتنه و نفوذ کنند و بعداً ضربه بزنند یا اینکه عملکرد این شخص و یا نهاد را به انحراف بکشانند، وقتی دشمن در دشمنی خود اصرار دارد قطعاً باید نسبت به قوت و قدرت در همان بخش محکم‌تر باشیم.

مسئول نهاد نمایندگی ولی‌فقیه در دانشگاه لرستان تصریح کرد: امروز پارلمان اروپا، سپاه پاسداران را مورد هجمه قرار داده به این دلیل است که سپاه در مسیر خود محکم ایستاده و در پاسداری از ارزش‌های اسلام، انقلاب و ارزش‌ها همه توان خود را به کار گرفته است.

حجت‌الاسلام حاتمی بیان کرد: باید عملکرد سپاه را در بخش‌های مختلف تبیین کنیم چراکه این نهاد مقدس در همه عرصه‌ها و بحران‌هایی مانند سیل و زلزله، حوادث اجتماعی، اقتصادی و یا سیاسی در میدان حضور دارد و همیشه خدمتگزار ملت بوده است.

وی خاطرنشان کرد: با نگاه بین‌المللی با ورود سپاه قدس به جبهه مقاومت این خط مقاومت آغاز شد و موجب بیداری بشریت و ملت‌های آزادی‌خواه شده است و مستکبرین عالم هرچه عصبانی شوند، نمی‌توانند مسیر سپاه را که یکی از ارگان‌های همراه انقلاب است را منحرف کنند.

انتهای پیام/