رئیس دانشگاه لرستان با بیان اینکه دشمن از نفوذ و تاثیر انقلاب بر جهان نگران است گفت: اقدام پارلمان اروپا نشان‌دهنده ضعف‌ دشمن و سردرگمی نظام‌سلطه است.

علی نظری در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک، اظهارداشت: در مورد اینکه پارلمان اروپا به دنبال تحریم سپاه پاسداران است، مسائل متعددی را می‌توان مورد بررسی قرار داد، اولین نکته درخصوص چنین اقداماتی به خود فلسفه انقلاب و تاثیری که بر جهان گذاشته است، برمی‌گردد و طبیعتا نظام سلطه تاب تحمل و دیدن نفوذ و تاثیر انقلاب بر جهان را ندارد.

وی افزود: امروز انقلاب اسلامی ایران به عنوان یک ظرفیت، یک قدرت و یک مولفه توانسته ضریب امنیت منطقه را بالا ببرد که این نکته مدیون تاثیرات و عملکرد سپاه پاسداران از جمله سپاه قدس است، فلسفه به تقابل نظام ما با نظام سلطه برمی‌گردد و اینچنین اقدامات از سوی دشمن از همان ابتدای انقلاب بوده است.

رئیس دانشگاه لرستان تصریح کرد: یک روز ممکن است دشمن لبخند بزند و یک روز با تهدید و فتنه وارد شود، یک روز دست به تحریم می‌شود و روزی دیگر توطئه‌ای دیگر را طراحی می‌کند که همه اینها نشان دهنده ضعف دشمن و سردرگمی نظام سلطه است.

نظری با بیان اینکه هر اقدامی که از سوی نظام سلطه رخ دهد، هرگز بدون پاسخ نمی‌ماند، گفت: این موضوع همان آموزه قرآن است که انقلاب همان مکتب را ادامه می‌دهد، ما هیچگاه حقوقی را تضییع نکردیم ولی اگر کشوری چشم طمع داشته باشد بدون پاسخ نمی‌ماند.

وی با بیان اینکه ما دانشگاهیان همه سپاهی هستیم، گفت: دشمنان هر وقت دست به چنین اقداماتی زده‌اند، همیشه نتیجه‌ای عکس دریافت کرده‌اند و همه ما محکم در مقابل دشمن ایستاده‌ایم.

رئیس دانشگاه لرستان با اشاره به تردید پارلمان اروپا، اظهار‌داشت: دلیل مردد بودن اروپا همین است که از بازخوردهای جهانی نگران هستند چرا که اتحادی که در بین ملت‌ها وجود دارد و اقتدار جبهه مقاومت و همچنین تعصبی که مردم ما در صحنه‌ها دارند و قدرت اثرگذاری که این نهاد در دنیا دارد، سبب نگرانی آنها شده است.

نظری عنوان کرد: این اقدام پارلمان اروپا خلاف تمام موازین و قوانین بین‌المللی است و اگر این برنامه اجرایی شود، اولین کسانی که از نتیجه این اقدام در امان نخواهند بود، خود اروپا و نظامیان آنها خواهند بود.

انتهای‌پیام/