شهید والامقام «عبدالرضا بیرانوند» در وصیتنامه خود نوشته است: قدر رهبرمان را بدانيد و فرامين اين بزرگوار را به عمل درآوريد كه اين یک نعمت‌الهی است.

به گزارش سفیرافلاک، شهید عبدالرضا بیرانوند ۳۰ فروردین ۱۳۴۵ در بروجرد به‌دنیا آمد و در ۲۱ تیرماه ۱۳۶۵ در جزیره مجنون به فیض شهادت نائل گردید.

این شهید والامقام در وصیتنامه خود نوشته است:

بسمه تعالی

با سلام و درود بیکران به حضرت ولی عصر(عج) و نایب برحقش خمینی بت شکن، ابراهیم زمان و شهیدان بخون خفته.

بارالها حمد و ستایش من به‌اندازه خودم است نه به‌اندازه تو و تمام زبان‌ها از گفتن ثنای تو عاجزند و هر قاهری در برابر دقتر تو مقهور است.

ای معبود من حمد و ستایش پی‌در‌پی و تا ابدی بر تو باد که مرا از افتادن در ضلالت باز داشتی و به‌آنچه که موجب تعالی انسان است رهنمون نمودی.

ای ذوالجلال و الاکرام از تو می‌خواهم که با شهادتم و ریختن اولین قطره خونم تمام گناهان و خطاهایم را در نامه اعمالم محو کنی و آنها را در روز موعود به من نمایان نکنی.

ای امت شهیدپرور ایران توصیه این بنده حقیر به شما این است که قدر رهبرمان را بدانید و فرامین این بزرگوار را به عمل درآورید که این یک نعمت الهی است و به ندای او لبیک گوید و تا لحظه آخر در رکاب او باشید و اگر از دستورات او عصیان کنید در اثر این کفران نعمت خداوند شما را دچار عذاب دنیوی و اخروی خواهد کرد.

و من به منافقین هشدار می‌دهم که هرگز نپندارید که من کشته شده‌ام بلکه با کشته گردیدن من ده‌ها لاله دیگر از این امت حزب‌الله جای مرا پر خواهند کرد. تا دیر نشده است از خواب غفلت بیدار شوند و به درگاه‌الهی باز گردند که خداوند بسیار بخشنده و توبه پذیر است.

پدر گرامی‌ام به‌خاطر زحمت‌ها و شب نخوابی‌هایت که برای حیات من کشیده‌ای تا مرا به سن بلوغ رساندی بی‌نهایت سپاسگذارم و اینها همه از قلم این حقیر قاصر است. از تو می‌خواهم که مرا حلال کنی و با استعانت به عنایات الهی این مصایب وارده را تحمل کنی.

اما مادر گرامی‌ام از تو نیز تمنا و خواهش می‌کنم که در شنیدن خبر شهادتم شیون و زاری نکنی و برای امام حسین(ع) که مظلومانه به شهادت رسید گریه کن. از زحمات و شب نخوابی‌هایت که برای خوب پروراندن من نموده‌ای بی‌نهایت سپاسگزارم و شیر مصفایت را بر من حلال کن و برای قبول شدن شهادتم دعا کن که خداوند دعای تو را استجابت می‌کند.

وصیتم به برادران و خواهرانم این است که اولاً نمازشان را به‌موقع بخوانند و در این فریضه الهی سهل‌انگاری به خود راه ندهید و فراق مرا به‌خاطر رضای خداوند متعال تحمل کنید و شما برادران با پر کردن سنگر من و شما خواهرانم با حفظ حجابتان مرا زنده کنید و در آخر از همه شما برادران و خواهرانم و دیگر اقوام و رفقا حلالیت و طلب رضایت می‌کنم.

والسلام علیکم و رحمه‌الله وبرکاته

انتهای پیام/