نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: پیشروی اسلام با تبلیغ و تبیین است و این انقلاب با تبیین و تبلیغ پیروز شد.

به گزارش سفیرافلاک، حجت الاسلام سید احمدرضا شاهرخی ظهر امروز در مراسم دهه فجر که در مدرسه علمیه کمالیه برگزار شد، اظهار‌داشت: دهه فجر روزهایی سرنوشت ساز بود، غربی‌ها تمام تلاش خود را برای تقابل با ملت ایران به کار گرفتند ولی انسانی عارف، حکیم و فقیه به پشتیبانی ملت ایران در مقابل زورگویان ایستاد.

وی افزود: امام(ره) نقشه راه به محض ورود به کشور در بهشت زهرا ترسیم کردند و مردم هم در صحنه حضور داشتند برای حاکمیت ارزش های اسلامی عده‌ای جان خود را تقدیم کردند.

نماینده ولی فقیه در لرستان تصریح کرد: توحید، عدالت اجتماعی، رفاه و پیشرفت، اخلاق و معنویت و نفی تبعیض، تقابل با ظالم، یاریگر محرومان و مقابله با نفوذ بیگانگان از شعارهای انقلاب بوده و خواهد بود لذا انقلاب اسلامی اهدافش کهنه نمی‌شود و همیشه پیروانی دارد و بر پیروانش افزوده می‌شود.

حجت الاسلام والمسلمین شاهرخی با بیان این که راز و رمز موفقیت انقلاب، استقامت است گفت: امروز انقلاب ما به عنوان مردمی‌ترین انقلاب تاریخ شناخته می‌شود و این انقلاب باید مردمی باقی بماند، بخشی از مردمی بودن آن به عهده مسئولان است به اینگونه که وقتی کسی به ادارات مراجعه می‌کند اعتقادش بیشتر شود.

وی بیان کرد: مدیران باید پرچم ارزش‌ها را بالا نگه دارند پس، این انقلاب هم باید ارزش‌های اسلامی و دینی‌اش باقی بماند و هم با خدمات گسترده، مردمی بماند و وظیفه داریم نقشه‌ای را که امامین انقلاب برای ما ترسیم کردند که پیشرفت، رفاه، اخلاق، معنویت، حجاب و عفاف و خدمت به مردم را ادامه دهیم.

نماینده ولی فقیه در لرستان خاطر نشان کرد: پیشروی اسلام با تبلیغ و تبیین است چرا که این انقلاب با تبیین و تبلیغ پیروز شد و امروز آنچه رسانه‌ها و ماهواره‌ها انجام می‌دهند تبلیغات است و باید با جهاد تبیین، صف منافقان و گروهک‌ها را از جوانان کم اطلاع جدا کنیم.

حجت الاسلام والمسلمین شاهرخی گفت: کسانی که شعار زن، زندگی و آزادی دادند مربوط به یکی از گروهک‌هاست که این شعار انحرافی را سر دادند، در هر کشوری خسارت به اموال عمومی جرم است ولی در فتنه‌ها به اموال عمومی خسارت زیادی وارد کردند و پشت سر این شعار و عمل، منافقان هستند.

انتهای‌پیام/


 [یس