فرماندار بروجرد گفت: انقلاب اسلامی ایران با جانفشانی شهدا، رهبری امام(ره) و حضور مردم به پیروزی رسید.

به گزارش سفیرافلاک، مسلم مرادی صبح امروز در دیدار با امام جمعه بروجرد که به مناسبت دهه فجر برگزار شد اظهارداشت: در بزرگترین وقایع تاریخ انقلاب، امام خمینی(ره) همیشه لفظ خدا را به کار می‌برد و زمانی که خرمشهر آزاد شد فرمود «خرمشهر را خدا آزاد کرد» که این  ناشی از ارتباط خالصانه امام(ره) با خالق هستی است.

وی افزود: وقتی امام(ره) فرمودند انقلاب ما انقلاب الهی است و همه ما باید در این مسیر حرکت کنیم و همه تلاش‌های ما باید در مسیر الهی باشد و برای استمرار انقلاب جهادی تلاش کنیم.

فرماندار بروجرد تصریح کرد: برای پیروزی انقلاب خون‌های زیادی ریخته شده و افراد زیادی جان خود را تقدیم کردند و جانثاری در راه انقلاب همچنان ادامه دارد به طوری که در حوادث اخیر تعداد زیادی از جوانان کشور جان خود را تقدیم کردند.

مرادی با تاکید بر خدمت خالصانه به مردم، بیان کرد: در این نبرد و جنگ ترکیبی، باید تلاش کنیم و فعالیت‌های جهادی داشته باشیم و دستگاه‌ها و مدیران باید جانانه در راستای خدمت به مردم تلاش کنند.

وی با بیان اینکه باید تلاش کرد تا در ایام دهه فجر، دستاوردهای انقلاب به خوبی تبیین شود گفت: در دهه فجر امسال ۱۱۰ پروژه با ۷۱۵ میلیارد تومان اعتبار در بروجرد به بهره‌برداری می‌رسد.

انتهای‌پیام/