معاون تربیت و آموزش سازمان بسیج اساتید کشور گفت: ایران اسلامی، ظرفیت ابرقدرت‌شدن را داراست.

به گزارش سفیرافلاک به نقل از روابط عمومی دانشگاه لرستان، مرادزاده اظهارداشت: گفتمان حضرت امام(ره) و انقلاب اسلامی برپایه انتخاب اکثریت قاطع مردم ایران در سال ۵۷ بر گفتمان مارکسیسم، کمونیسم، سوسیالیسم، باستان‌گرایی و لیبرالیسم چیره شد و امروز در زمانه‌ای زندگی می‌کنیم که از سوی دشمنان، جنگ ترکیبی علیه ایران اسلامی به‌راه افتاده است.

وی با تحلیل محیط بین‌الملل افزود: جهان در حال تغییر از حالت دو قطبی به حالت چند قطبی است و ایران اسلامی، ظرفیت ابرقدرت‌شدن را داراست، انقلاب اسلامی و نظام جمهوری اسلامی توانایی گفتمان‌سازی دین‌محور را دارد و این برای دشمنان غربی، بسیار ناگوار است.

معاون تربیت و آموزش سازمان بسیج اساتید کشور گفت: ظرفیت قدرت جمهوری اسلامی ایران در دنیای امروز با سایر قدرت‌ها، رقابت می‌کند.

تغییر نگاه‌ها مهم‌ترین دستاورد انقلاب اسلامی است

در ادامه علی نظری، رئیس دانشگاه لرستان نیز در سخنانی مهم‌ترین دستاورد انقلاب اسلامی ایران را تغییر نگاه‌ها دانست و گفت: براساس این تغییر نگاه، انسان، هویت خود را پیدا می‌کند که همان نگاه به خود و کرامت انسانی در گفتمان انقلاب اسلامی ایران است.

وی دستاورد دیگر انقلاب اسلامی را ایجاد یک نظام سیاسی براساس دین‌ اسلام در جهان معاصر دانست که آرمان‌هایی همچون توحیدباوری، استقلال و سرافرازی وطن را به انسان معاصر آموخت و عنوان کرد: ترویج فرهنگ ایثار، مجاهدت و شهادت و ایستادگی در برابر نظام سلطه که فرعون زمان است از دیگر دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران است.

انتهای‌پیام/