رئیس کل دادگستری لرستان گفت: عدالت‌قضایی مهمترین هدف سندتحول است که این امر مهم در دستور کار قرار دارد.

به گزارش سفیرافلاک، محمد رزم ظهر امروز در جلسه معارفه رئیس جدید دادگستری بروجرد که در سالن همایش فرمانداری این شهرستان برگزارشد، اظهارداشت: جهادتبیین یکی از موضوعات مهمی است که بسیار مورد تاکید رهبری بوده لذا همه وظیفه داریم در این زمینه تلاش کنیم و معارف انقلاب را به بهترین شکل تبیین نماییم.

وی با اشاره به اینکه دستگاه قضا همیشه عدالت را مد نظر دارد، افزود: دستگاه قضایی با قضاوت عادلانه و خدمت به مردم در این مسیر تلاش می‌کند و همیشه پاسخگوی مردم است.

رئیس‌کل دادگستری لرستان تصریح کرد: پارلمان اروپا توطئه‌ای ضدایرانی را مطرح کردند که این مصوبه مبنی بر تروریستی خواندن سپاه پاسداران بود در حالی که سپاه، نهادی برخاسته از مردم است که حافظ دستاوردهای انقلاب است و همیشه در خط مقدم مبارزه با تروریست قرار دارد.

رزم بیان کرد: این اقدام اخیر دشمنان به دنبال شکست‌هایی بود که در فتنه و توطئه اخیر برای ناامن کردن کشور داشتند که با استفاده از فضای مجازی، فرهنگی و سایر عوامل سعی کردند این امنیت را خدشه دارد کنند ولی در نهایت شکست خوردند.

وی عنوان کرد: سپاه منحصربه فردترین نهاد ضدتروریست است و کسانی این نهاد مقدس را تروریست می‌دانند که خودشان در راستای حمایت از تروریست تلاش می‌کنند به طوری که ۱۷ هزار شهید ترور ایران اسلامی گواه این مطلب است.

رئیس‌کل دادگستری لرستان عدالت‌قضایی را از مهمترین اهداف سند تحول برشمرد و گفت: این مهم در دستور کار قرار دارد و همچنین تکریم ارباب‌رجوع نیز از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و همه عوامل دستگاه قضایی باید این مهم را مدنظر داشته باشند.

رئیس‌کل دادگستری لرستان خاطرنشان کرد: باید زیرساخت‌های لازم برای اقداماتی از جمله ابلاغ الکترونیکی فراهم شود.

رزم یادآور شد: ۴۰ جرم به عنوان سیاست کیفری است که رسیدگی به پرونده‌های قتل، تیراندازی، سرقت، ارتشا و فساد باید در کمترین زمان انجام شود.

وی افزود: حمایت از واحدهای تولیدی یکی از مواردی است که در دستور کار قرار دارد و دستگاه قضایی در این راستا اقداماتی را انجام داده است.

انتهای‌پیام/