فرمانده سپاه چگنی گفت: ۱۰۰ دانش‌آموز بسیجی شهرستان چگنی به اردوی راهیان‌نور اعزام شدند.

سرهنگ محمد علیزاده بازگیر در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک، با اشاره به اعزام ۱۰۰ دانش‌آموز بسیجی چگنی به اردوی راهیان نور، اظهارداشت: مقام معظم رهبری فرمودند راهیان‌نور یک فناوری فرهنگی و اجتماعی بی‌بدیل است که برکات و فیوضات زیاد آن را، در این سال‌ها در فضای کل کشور و به‌صورت خاص در فضای دانشگاه شاهد بوده‌ایم.

وی افزود: دشمنان امروز درصدد آن هستند که جوانان ما از روحیه ایثار و شهادت فاصله گرفته و نسبت به موضوع جهاد بی‌تفاوت باشند اما نسل سوم و چهارم انقلاب با حضور پرشور خود در برنامه‌های مختلف فرهنگی همچون راهیان‌نور و دفاع از حریم اهل‌بیت عصمت و طهارت (ع)، ثابت کردند هنوز روحیه ایثار و شهادت در جوانان ما متبلور است.

فرمانده سپاه چگنی عنوان کرد: دانش‌آموزان بسیجی چگنی حاضر در اردوی راهیان‌نور تاکنون از معراج شهدا، علقمه، شلمچه، سد کرخه، هویزه، یادمان شهدای اندیمشک بازدید کرده‌اند.

وی با اشاره به اینکه در مقابله با تهاجمات فرهنگی دشمنان این مرزوبوم باید اقداماتی مؤثر صورت پذیرد، تصریح کرد: راهیان‌نور بزرگ‌ترین عملیات فرهنگی کشور است که در مقابله با جنگ نرم دشمن می‌توان از ظرفیت آن به‌خوبی استفاده کرد.

انتهای‌پیام/