نماینده ولی‌فقیه در لرستان گفت: طومار رژیم ستمشاهی در سال 57 با حضور مردم و رهبری امام(ره) برچیده شد.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین سیداحمدرضا شاهرخی در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک، اظهارداشت: دهه‌فجر انقلاب‌اسلامی، روزهای سرنوشت‌سازی برای ملت ایران بوده است، ملت ایران با ایمان و توکل به‌خدا و همچنین با اخلاص و تبعیت از امامی که عارف، حکیم، مدیر و مدبر، اندیشمند و شجاع بود، توانستند به پیروزی دست یابند و نصرت‌الهی نیز نصیب ملت شد.

وی افزود: رژیم پهلوی هم مستبد بود و هم تحت سلطه زورگویان قرار داشت که با حضور ملت ایران و امام(ره)، طومار رژیم ستمشاهی برچیده شد و شعار این ملت شعار استقلال بود، شعار آزادی و جمهوری اسلامی بود.

نماینده ولی‌فقیه در لرستان تصریح کرد: جمهوری اسلامی ایران به این معناست که همه اقدامات مردم با حاکمیت و بالعکس براساس آموزه‌های قرآن و اهل‌بیت(ع) باشد و اصول قانون اساسی مبنی بر اصل ولایت فقیه است و شورای نگهبانی دارد که حفاظت می‌کند از اینکه قوانینش برخلاف شرع و قانون اساسی نباشد.

وی گفت: ملت ایران در راه اینکه آزاد باشند و خودشان کشور را اداره کنند، در طول این ۴۴ سال پیروزی بیش از ۲۰۰ هزار شهید تقدیم نظام جمهوری اسلامی ایران نموده‌اند. این شهدا در راه استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی جان خود را تقدیم کرده‌اند.

حجت‌الاسلام شاهرخی خاطرنشان کرد: می‌طلبد که به پیروی از رهبری که راست قامت و مقتدر در برابر زورگویان عالم ایستاده، همچون سال ۵۷ در صحنه‌ها حضور داشته باشیم.

انتهای‌پیام/