ائمه جمعه لرستان مطرح کردند: ایران اسلامی با همت و تلاش جوانان همیشه موفق و پیروز بوده و فردا 22 بهمن روز جشن ملی مردم ایران و همه آزادگان جهان است.

به گزارش سفیرافلاک، حجت الاسلام والمسلمین سید احمدرضا شاهرخی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه شهر خرم‌آباد، ۲۲ بهمن را روز جشن ملی مردم ایران و همه آزادگان جهان دانست و اظهارداشت: ۲۲ بهمن ترجمانی از حضور انبوه و متراکم مردم است و اتحاد اقشار و عزت ملی این کشور را باید در قاب ۲۲ بهمن مشاهده کرد.

وی افزود: این حضور پیام صریحی است برای دشمنان انقلاب اسلامی که مردم، دلبسته به نظام اسلامی هستند و در صف واحدی در مقابل زورگویان عالم ایستاده‌اند، مردم ما و نسل جوان با تاریخ کشورمان آشنایی کامل دارند و می‌دانند قبل از پیروزی انقلاب مردم در سرنوشت کشور دخالتی نداشتند و سعی می‌کردند مردم را از واقعیت‌ها دور نگه دارند.

نماینده ولی فقیه در لرستان تصریح کرد: حاکمان مستند جز به خود و اطرافیان، به کسی اهمیت نمی‌دادند و دسترنج مردم را به تاراج می‌بردند و ثروت عمومی مردم را صرف رفاه خود می‌کردند و تمام اقتصاد کشور در آن دوران وابسته به آمریکا و متحدان آنها بود.

حجت الاسلام والمسلمین شاهرخی گفت: نفوذ فرهنگ غربی در کشور، ترویج فساد، تبعیض و سایر اقدامات را در کشور انجام دادند و فساد اخلاقی آنها حد و مرزی نداشت و به هیچ اصول اخلاقی و حیا و شرم پایبند نبودند که سرانجام با توکل، ایمان، اخلاص امام(ره) و جانثاری ملت ایران، انقلاب به پیروزی رسید و ایران را از دست مفسدان نجات داد.

وی بیان کرد: با حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن نشان دهیم که آرمان‌ها و ارزش‌های دینی، اسلامی و اخلاقی بر سر دست اقشار ملت است.

خطیب جمعه خرم‌آباد تصریح کرد: در نظام اسلامی گفتمان علم و پیشرفت مشاهده می‌کنیم، سیاست حاکم بر پهلوی این بود که علم، دانش و تجربه را باید از غرب یاد گرفت و مانند آنها زندگی کرد اما ملت ایران به این خودباوری رسید که با وجود توطئه‌ها، تحریم‌‌ها اما جمهوری اسلامی استقلال، آزادی و عزت ملی خود را حفظ کرد که محصول گفتمانی است که پس از پیروزی انقلاب از سوی امام (ره) و رهبری اعلام شد.

حجت الاسلام والمسلمین شاهرخی گفت: سیاست داخلی و خارجی رژیم پهلوی این بود که باید در همه زمینه‌ها به نظام سلطه وابسته بود، امروز ایران در عرصه‌های مختلفی پیشرفت داشته است و عظمت کار انقلاب اسلامی را در استقلال و خودکفایی باید مشاهده کرد و تحولات ارزشمند علمی و نظامی در کشور رخ داده است.

وی بیان کرد: ایران در فهرست چهار کشور جهان در تولید موشک و پهپاد قرار دارد و طی این سال‌ها خدمات حمایتی و اقدامات ارزشمندی صورت گرفته است.

ایران اسلامی با همت و تلاش جوانان همیشه موفق و پیروز است

حجت الاسلام سید علی حسینی امام جمعه بروجرد در خطبه‌های نماز جمعه بروجرد اظهارداشت: ایران اسلامی با همت و تلاش جوانان همیشه موفق و پیروز است و این انقلاب الگوی کشورهای دیگر شده است.

وی با اشاره به پیشرفت نظامی و موشکی ایران افزود: اخیرا از پایگاه‌های زیر زمینی عقاب ۴۴ رونمایی شد که این رونمایی بار دیگر اقتدار نظامی ایران را به جهان نشان داد.

امام جمعه بروجرد با بیان اینکه مدیریت انقلابی بسیار کار سختی است گفت: همه مدیران با روحیه جهادی و انقلابی تلاش کنند چرا که برای پیروزی و استمرار انقلاب خون‌های زیادی ریخته شده است.

حجت الاسلام حسینی به مشکلات نساجی بروجرد اشاره کرد و افزود: نساجی یکی از واحدهای تولیدی بزرگ این شهرستان است که نباید حقوق کارگران به تاخیر بیفتد و نباید تولید در این واحد متوقف شود و باید برای رفع مشکلات با فرماندار صحبت شود.

وی جشن تکلیف دختران در حضور رهبر را بی‌نظیر در دنیا برشمرد و گفت: در جهان تاکنون هیچ رهبری اینگونه با دانش‌آموزان ارتباط معنوی نداشته است که مانند پدری دلسوز در کنار دانش‌آموزانی که به سن تکلیف رسیده بودند، حضور یافت.

امام جمعه بروجرد با اشاره به دشمنی دشمنان برای ناامن کردن کشور اظهارداشت: عده‌ای جوانان برا برای اغتشاش در کشور تحریک می‌کنند لذا لازم است که جوانان برای آگاهی بیشتر، کتاب‌هایی در مورد جنایت‌ها و خیانت‌های پهلوی مطالعه کنند.

حجت الاسلام حسینی حجاب را یک امر ضروری و واجب برشمرد و گفت: کشف حجاب در واقع مخالفت با دین خداست و باید حجاب رعایت شود.