خروش انقلابی ملت ایران در 22 بهمن به دنیا نشان داده شد و مردم لرستان با حضور پرشور، سنگ تمام گذاشتند و برگ‌زرین دیگری در تاریخ پرافتخار این کشور رقم خورد.

به گزارش سفیرافلاک، ۲۲ بهمن یادآور شیرین‌ترین خاطره در اذهان ملت ایران است، روز پیروزی انقلاب اسلامی ایران، روز رهایی ملت از زیر بار ظلم و ستم، روز استقلال و آزادی و جمهوری اسلامی و روزی که ملت ایران به رهبری امام(ره) انقلاب را به پیروزی رساندند.

با پیروزی انقلاب اسلامی ایران، پرچم پرافتخار این کشور در همه عرصه‌ها بر قله افتخار و اقتدار برافراشته شده است و ثمره این انقلاب، پیشرفت، اقتدار، عظمت، سربلندی است که سبب شده تا ایران در اوج اقتدار قرار گیرد.

ملت ایران طی این سالها همواره در همه صحنه‌ها حضور داشته و با حضور خود پشتیبانی از ولایت، آرمان‌ها و ارزش‌ها را به دنیا نشان داده است و یکی از صحنه‌های پرشور حضور مردمی، راهپیمایی ۲۲ بهمن است که هر ساله حماسه‌ای عظیم با حضور پرشور مردم خلق می‌شود.

امسال نیز ملت ایران یکصدا و یکپارچه به صحنه آمدند تا بگویند در مسیر انقلاب به راه خود ادامه می‌دهند و هیچ یک از توطئه‌های دشمنان نمی‌تواند بین انقلاب و مردم فاصله ایجاد کند.

شور و اشتیاق دهه هشتادی‌ها در راهپیمایی ۲۲ بهمن

امروز حضور پرشور دهه هشتادی و نودی‌ها بسیار گسترده بود، نوجوانانی که با شور و شوق به صحنه حضور آمده بودند، یکی پرچم ایران را بر صورت خود نقاشی کرده بود، یکی عکس نوشته جانم فدای رهبر در دست داشت، دیگری سربند لبیک یا خامنه ای بر سر بسته بود و پا به پای مردم گام‌هایی استوار برمی‌داشتند.

امروز جوانان و نوجوانان، مرد و زن، پیر و جوان در استان لرستان با حضور بی‌نظیر خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن سنگ تمام گذاشتند و با گام‌های استوار خود به دنیا نشان دادند که همواره پشت سر رهبری قدم برمی‌دارند و تا آخرین نفس مدافع ولایت و انقلاب می‌باشند.

خروش مردم لرستان در شهرهای مختلف استان و حتی در روستاها نیز حماسه‌ای عظیم خلق کرد و بهمن تماشایی دیگر در تاریخ پرافتخار ایران ثبت شد، امروز مردم غیور و دلاور استان لرستان پا به پای دیگر هموطنان خود با سر دادن شعارهایی  از جمله این همه لشگر آمده، به عشق رهبری آمده حضور خود را به دنیا نشان دادند.

حضور پرشور بانوان لرستانی در سالگرد پیروزی انقلاب

امروز بانوان لرستانی نیز شعار زن، زندگی، شهادت را سردادند و با حجاب خود به همه بدخواهان جمهوری اسلامی ایران نشان دادند که این چادر و حجاب، تاج بندگی است و قدردان شهدا و انقلاب هستند و با رعایت حجاب خود، دین خود را اینگونه ادا می‌کنند.

امروز کودکانی به صحنه آمده بودند که هنوز سخن گفتن را نمی‌دانستند ولی پرچم سه رنگ ایران را در دست داشتند و آمده بودند که بگویند از همین کودکی در مسیر انقلاب حرکت می‌کنند.

مردم لرستان در جشن پیروزی چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب با شکوه‌تر از همیشه به خیابان‌ها آمدند و نشان دادند جمهوری اسلامی ایران ریشه مردمی دارد و مردم دیار غیورمردان همیشه در صحنه حضور دارند.

کم نبودند خانواده‌های شهدا و مادرانی که عکس جگر گوشه‌های خود را در آغوش گرفته و در کنار ملت ایران برای دفاع از ارزشهای انقلاب به صحنه آمدند.

انتهای پیام/