نائب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه 22 بهمن فرصتی برای ناکامی دشمنان و افزایش امید به آینده است، گفت: دشمنان بدانند این ملت یکپارچه هستند و مغلوب توطئه‌ها نمی‌شوند.

عباس گودرزی در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک اظهارداشت: یکی از مولفه‌های مهم اقتدار هر نظام سیاسی، پیوند مردم با حاکمیت است و اگر نظامی مقتدر باشد، سیاست خارجی و راهبردهای مختلف آن به نحو احسن پیش می‌رود.

وی افزود: اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران، کشور را در برابر توطئه‌ها و دریای مواج دشمنی‌های دشمنان به ساحل نجات رسانده و می‌رساند.

نائب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: ملت ایران نشان داده‌اند در همه شرایط با دشمن‌شناسی و درکی که از شرایط دارند، پای کار انقلاب و دفاع از نظام هستند و دشمن زمانی در برابر ما کُرنش می‌کند که مردم، اتحاد خود را به نمایش بگذارند.

گودرزی با بیان اینکه کشوری که انسجام نداشته باشد، دشمن به ظرفیت‌های آن کشور طمع می‌کند، گفت: به‌طور یقین در صورتی که انسجام ملی و همدلی به نمایش گذاشته شود، دشمن در برابر خواسته‌ها و زیاده خواهی‌هایش، کوتاه خواهد آمد.

نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر حضور پرشور در راهپیمایی ۲۲ بهمن، بیان کرد: ۲۲ بهمن فرصتی برای ناکامی دشمنان و افزایش امید به آینده و همچنین هموار کردن مسیر برای حل مشکلات کشور است و دشمنان بدانند این ملت یکپارچه هستند و مغلوب توطئه‌ها نمی‌شوند.

گودرزی خاطرنشان کرد: ملت ایران با حضور در صحنه و دفاع از ولایت و ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب بار دیگر نشان خواهند داد که هیچگاه اقتدار و امنیت ملی را فدای طراحی و زیاده خواهی دشمن نمی‌کند.

انتهای‌پیام/