شهید«هاشم مرادی» در وصیتنامه خود نوشته است: خوشا به‌حال کسانی که خداپسندانه جهاد کردند و خداپسندانه شهید شدند، خوشا به‌احوال کسانی که تزکیه نفس کردند.

به گزارش سفیرافلاک، شهید هاشم مرادی در سال ۱۳۳۸ در روستای اشرف‌آباد از توابع شهرستان دلفان متولد شد و شانزدهم اردیبهشت ۱۳۶۱ در منطقه عملیاتی فکه و در عملیات بیت المقدس به فیض شهادت نائل گردید.

خوشا به‌حال آنان که خداپسندانه جهاد کردند

شهید هاشم مرادی در وصیتنامه خود نوشته است:

خوشا به‌حال آن کسی که به‌ آرزوی خود که شهادت در راه خداست می‌رسید. یعنی شهادتی همراه با تزکیه نفس، شهادت همراه با جوانمردی و شجاعت، شهادت همراه با تقوا و پرهیزکاری، شهادت همراه با مبارزه با خودپرستی، تکبر، مقام طلبی و خود را بزرگتر شمردن و مردم را کوچک شمردن.

ای خدای من با تو راز و نیاز می‌کنم و با تو می‌گویم که ای پروردگار من این نفس روحانی را بر نفس اماره‌ام پیروز و غالب بفرما و تزکیه نفس عطا بفرما. دست مرا بگیر و از این ظلمات و جهل و نادانی، کینه، حسد و مقام پرستی و… به راه راست هدایت کن.

چون خودت گفته‌ای اگر کسی توبه کند توبه او را می‌پذیرم پس مرا به بزرگی و جلالت ببخش، خدایا ما که سهمی از این انقلاب عزیزمان نداشتیم ولی تو خود بهتر می‌دانی که از روی جهل و نادانی بوده است مرا ببخش…

ای خدای من ! با تو راز و نیاز می‌کنم، دستم را به سوی تو دراز می‌کنم و با تو می‌گویم که ای پروردگار من! دستم را بگیر و از این ظلمات و…نجات ده و مرا به راه راست هدایت کن.

خوشا به حال کسانی که خداپسندانه جهاد کردند و خداپسندانه شهید شدند، خوشا به احوال کسانی که تزکیه نفس کردند. خوشا به احوال پرهیزکاران و متواضعان و خاشعان.

ای خدای بزرگ، مرا به راهی که همانا صراط مستقیم است هدایت کن. خدایا تو خود گفته‌ای که توبه کنندگان را می‌پذیری پس به بزرگی و جلالت ما را ببخش.

ای امام، ای خمینی بت شکن. به خدای لایزال سوگند اگر دنیا همه دست از حمایت تو بردارند و تو را همراهی نکنند. من تو را رها نخواهم کرد و تا آخرین قطره خونی که در بدن دارم برای حمایت و پشتیبانی از تو و انقلاب تو و راه تو می‌کوشم. ای امت عزیز و شهید پرور مبادا امام را تنها بگذارید امام را یاری نمایید.

سخنی دارم با مردم غیور و مسلمان شهر خودمان نورآباد و آن این است که شما را به خون مقدس امام حسین(ع) قسم می دهم که دست از طایفه گرایی بردارند و به راه راست و اطاعت از فرامین الهی همت گمارید.

انتهای پیام/