معاون اقتصادی استاندار لرستان گفت: قرارداد رفع مشکل برق شهرک‌های صنعتی با پیمانکار به زودی منعقد می‌شود.

به گزارش سفیرافلاک به نقل از روابط عمومی استانداری لرستان سیروس ابراهیمی در جلسه بررسی مشکل برق شهرک‌های صنعتی اظهارداشت: قرار داد رفع مشکل پست‌های برق شهرک‌های صنعتی با سرمایه‌گذار به زودی منعقد می‌شود.

وی عنوان کرد: در این راستا سرمایه‌گذار انتخاب شده و طی روزهای آینده قرارداد خود را با شرکت شهرک‌های صنعتی منعقد خواهد کرد.

معاون اقتصادی استاندار لرستان تصریح کرد: به دنبال سفری که به تهران داشته و دیداری که با مدیرعامل توانیر کشور داشتیم هماهنگی‌های لازم برای رفع مشکلات برق در شهرک‌های صنعتی صورت گرفت.

وی گفت: در همین راستا از مدیرعامل برق باختر دعوت کردیم که برای رفع این مشکل در استان حضور پیدا کنند که خوشبختانه امروز تحقق پیدا کرد که در جلسه امروز علاوه بر بحث رفع مشکلات برق شهرک‌های صنعتی موضوع یک واحد نیروگاهی کوچک مقیاس(CHP) در مرکز استان نیز بررسی شد.

وی عنوان کرد: در این راستا نیز مکاتبات لازم با امضای استاندار برای وزیر نیرو و مدیر عامل توانیر کشور در دستور کار قرار گرفت و این مکاتبات به منظور قرارداد جدید با این واحد به منظور تسهیل روند تولید و عرضه برق توسط این واحد ۷ مگاواتی است.

انتهای پیام/