مهم‌ترین بازی یک‌هشتم نهایی جام حذفی فوتبال باشگاههای کشور امروز بین پرسپولیس و سپاهان برگزار می شود. دیداری که در پایان به حذف یک مدعی منجر خواهد شد.

به گزارش سفیرافلاک، یک‌هشتم نهایی جام حذفی فوتبال باشگاه‌های کشور در حالی از یکشنبه گذشته آغاز شد که تیم‌های استقلال ملاثانی، پیکان تهران، هوادار، نساجی مازندران، پارس جنوبی جم و استقلال تهران با پیروزی بر رقیبان خود توانستند به مرحله بعدی صعود کنند.

همچنین تیم فوتبال گل گهر سیرجان قرار بود امروز چهارشنبه به مصاف فولاد خوزستان برود که صعود فولادی‌ها به یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا باعث تعویق زمان برگزاری این مسابقه شد تا تنها دیدار چهارشنبه به بازی سپاهان اصفهان و پرسپولیس در ورزشگاه نقش‌جهان اختصاص پیدا کند.

شاگردان یحیی گل محمدی در حالی به اصفهان سفر کردند که سعید صادقی و شیخ دیاباته به دلیل مصدومیت نمی‌توانند در این بازی حاضر شوند. بااین‌حال روند سینوسی پرسپولیس باعث پدید آمدن انتقاداتی از عملکرد فنی سرخ‌پوشان شده است تا چاره‌ای جز پیروزی برای آن‌ها باقی نماند.

گل محمدی نیز بهتر از هر کارشناسی می‌داند تیمش برای بازگشت اعتمادبه‌نفس نیاز به صعود به مرحله بعدی جام حذفی دارد. گلایه‌های رسانه‌ای سرمربی پرسپولیس نسبت به برنامه‌ریزی سازمان لیگ باعث ایجاد حاشیه‌هایی قبل از سوت آغاز این دیدار شد تا تقابل امروز رقیبان سنتی حساسیت‌های دوچندان پیدا کند.

از سوی دیگر میزبان اصفهانی که شش پیروزی متوالی در لیگ‌برتر کسب کرده است باعزت نفس مثال‌زدنی پذیرای پرسپولیس خواهد بود تا بازه طلایی زرد پوشان به دیدار با پرسپولیس برسد. ژوزه مورایس حالا برای خود اسم‌ورسمی در فوتبال باشگاهی ایران به دست آورده است و دنبال کسب یکی از مهم‌ترین نبردهای فصل جاری‌اش است تا دانش اروپایی خود را به رخ گل محمدی و پرسپولیس بکشد. بی‌شک نتیجه بازی امروز می‌تواند در ادامه کورس قهرمانی دو تیم در لیگ برتر نیز تأثیرگذار باشد.

شایان‌ذکر است دیدار تیم‌های فوتبال سپاهان و پرسپولیس ساعت ۱۵ امروز در ورزشگاه نقش‌جهان با حضور هواداران برگزار خواهد شد.

انتهای‌پیام/

  • منبع خبر : مهر