فرمانده نیروی انتظامی لرستان گفت: عملیات گسترده و سراسری مبارزه با خرده‌فروشان موادمخدر از امروز در تمامی شهرستان‌های لرستان آغاز شده است.

به گزارش سفیرافلاک، سردار یحیی الهی صبح امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به اجرای طرح سراسری و گسترده مبارزه با خرده‌فروشان موادمخدر و معتادان متجاهر در لرستان، اظهارداشت: این طرح از امروز به‌صورت همزمان در تمامی شهرستان‌های استان و با رمز یا مهدی(عج) اجرا می‌شود.

وی اجرای طرح مذکور را در جهت مطالبات مردم و تدابیر فرمانده‌کل انتظامی کشور دانست و افزود: با توجه به اشراف اطلاعاتی و شناسایی محل و مخفیگاه خرده‌فروشان موادمخدر و معتادان متجاهر و براساس شناسایی‌ها به‌صورت هدفمند خرده‌فروشان را دستگیر می‌کنیم و درصورت مقاومت برابر قانون با آن‌ها برخورد قاطعانه انجام می‌گیرد.

فرمانده انتظامی لرستان پاسخگویی به دغدغه مردم را اولویت‌کاری پلیس عنوان کرد و گفت: در این راستا محکم، قاطع و در شأن شهروندان عزیز عمل می‌کنیم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به کشفیات مواد مخدر در لرستان اشاره و بیان کرد: از ابتدای امسال تاکنون هفت تن و ۴۰۰ کیلوگرم انواع موادمخدر در لرستان کشف شده که نسبت به سال گذشته ۲۰ درصد افزایش کشف داشته است و این نشان‌دهنده همت و تلاش همکاران سخت کوشمان در مجموعه انتظامی استان است.

سردارالهی ضمن قدردانی از همکاری خوب دستگاه‌قضا و دیگر سازمان‌های لرستان با پلیس، تصریح کرد: طرح مبارزه با خرده‌فروشان و معتادان متجاهر تا رضایتمندی کامل مردم و وضعیت قابل قبول در این زمینه به صورت مستمر در دستور کار پلیس لرستان قرار دارد.

انتهای پیام/