مدیرکل تعزیرات حکومتی لرستان گفت: گشت‌های مشترک نظارت بر بازار در ایام نوروز و رمضان از 14 اسفند ماه در لرستان فعال می‌شوند.

حمید القاصی مهر در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک با بیان اینکه گشت‌های مشترک نظارت بر بازار در ایام نوروز و رمضان فعال می‌شوند اظهارداشت: طرح ویژه ایام پایانی سال و رمضان از ۱۴ اسفند ماه آغاز و تا پایان ماه مبارک رمضان ادامه دارد.

وی افزود: اکیپ‌های تعزیرات و دیگر دستگاه‌های نظارتی، بازرسان و روسای شعب به صورت مستمر سطح بازار را رصد می‌کنند و سامانه ۱۳۵ تعزیرات حکومتی نیز آمادگی دریافت گزارشات مردمی و شکایات را دارد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی لرستان در بخش دیگری از سخنان خود در رابطه با پرونده‌های وارده به تعزیرات حکومتی لرستان در ۱۱ ماهه امسال نیز عنوان کرد: در ۱۱ ماهه امسال ۱۴ هزار و ۹۰۳ پرونده به تعزیرات حکومتی استان وارد شده است که محکومیت این پرونده‌ها مبلغی بالغ بر هزار و ۹۰۰ میلیارد و ۶۱۶ میلیون و ۶۷۳ هزار و ۶۹۷ ریال بوده است.

وی با بیان اینکه در مدت زمان مذکور دو هزار و ۶۳۱ پرونده قاچاق کالا به تعزیرات وارد شد بیان کرد: محکومیت این پرونده‌ها ۳ هزار و ۴۴۹ میلیارد و ۱۴۱ میلیون و ۲۷۸ هزار و ۵۰۳ ریال بوده است.

القاصی مهر محکومیت پرونده‌های کالا را  هزار و ۹۰۰ میلیارد و ۶۱۶ میلیون و ۶۸۳ هزار و ۶۹۷ ریال برشمرد و گفت: در بحث بهداشت نیز ۴۵۲ پرونده داشتیم که محکومیت آنها ۱۶ میلیارد و ۶۷۲ میلیون و ۸۹۴ هزار ریال بود.

وی تصریح کرد: در ۱۱ ماهه امسال ۱۴ هزار و ۸۵۸ پرونده کالا، دو هزار و ۵۹۱ پرونده قاچاق و ۴۵۲ پرونده بهداشت مختومه شد.

انتهای پیام/