فرماندار بروجرد گفت:62 دانش آموز بروجردی دچار مسمومیت شدند که 53 نفر از بیمارستان ترخیص شده و 9 نفر تحت درمان قرار دارند.

به گزارش سفیرافلاک، مسلم مرادی امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به مسمومیت دانش‌آموزان بروجردی در مدرسه اظهارداشت: روز گذشته حوالی ساعت ۱۶ گزارشی از مدرسه احمدیه، مبنی بر اینکه تعدادی از دانش‌آموزان دچار ضعف، سردرد و حالت تهوع شدند به دست ما رسید که بلافاصله با کمک عوامل درمانی به بیمارستان آیت الله بروجردی منتقل شدند و دو نفر هم به بیمارستان امام (ره) انتقال یافتند.

وی افزود: بسیاری از دانش‌آموزان از همان ساعت اولیه ترخیص شدند و برخی چند ساعت تحت درمان بودند به طوری‌که از مجموع ۲۰ نفری که تا نیمه شب مراجعه کرده بودند، ۱۸ نفر از بیمارستان مرخص و دو نفر بستری هستند.

فرماندار بروجرد گفت: امروز مجدد ساعت ۱۰ صبح  تعدادی از دانش‌آموزان دچار سردرد و ضعف شدند و با حضور کلیه عوامل موضوع در دست بررسی قرار گرفت تا عوامل و منشاء این مسمومیت شناسایی شود.

مرادی بیان کرد: نظریه اولیه در کمیته فنی تشکیل شده، بررسی شد که نقص فنی در سیستم گرمایشی در دبیرستان و سالن ورزشی است ولی هنوز قطعی نیست البته جای نگرانی وجود ندارد و حال عمومی اکثر دانش‌آموزان مساعد و لازم است همه اخبار از طریق فرمانداری اطلاع رسانی شود.

وی تصریح کرد: در مجموع تا ساعت ۱۶ امروز ۶۲ دانش‌آموز به بیمارستان مراجعه کردند که هم اکنون فقط ۹ دانش‌آموز بستری هستند و تحت درمان قرار دارند که حال آنها نیز مساعد است.

انتهای‌پیام/