نویسنده کتاب پایی که جاماند، گفت: ایستادگی ملت ایران، الگویی نجات بخش برای کشورهای آزادیخواه شده است.

به گزارش سفیرافلاک، سید ناصر حسینی پور ظهر امروز در مراسم روز پاسدار که در سینما فلسطین بروجرد برگزار شد، اظهارداشت: رزمندگان با شجاعت در مقابل دشمن کوتاه نیامدند و سال‌ها با ایستادگی دشمن را با شکست روبرو کردند و شهدا جان خود را تقدیم کردند تا امروز همه ما در آرامش و امنیت زندگی کنیم.

وی با اشاره به تفکر حسینی امام(ره) افزود: در دوران دفاع مقدس رزمندگان در مکتب امام(ره) مطالبی آموختند که توانستند در برابر زیاده‌خواهی دشمن بایستند و ملت ایران نشان دادند که ملت امام حسین(ع) هستند و با تاسی از فرهنگ عاشورا در هشت سال دفاع مقدس به پیروزی رسیدند.

نویسنده کتاب پایی که جاماند تصریح کرد: رزمندگان در دوران دفاع مقدس با دشمنی جنگیدند که سعی داشت تا با تحریم بتواند ملت ایران را تسلیم کند ولی رزمندگان و مردم با اراده محکم ایستادند و تحریم‌های دشمن را بی‌اثر کردند و امروز می‌بینیم به برکت خون شهدا و پیروزی انقلاب، انقلاب اسلامی ایران در عرصه‌های مختلف پیشرفت‌های زیادی داشته است.

حسینی خاطرنشان کرد: جوانان این مرز و بوم در دوران دفاع‌مقدس با روحی بلند و اراده قوی به میدان نبرد با دشمن آمدند و تا آخرین نفس در برابر دشمن ایستادند و همین رزمندگان در مسیر ولایت حرکت کردند.

وی بیان کرد: رزمندگان اسلام که در مکتب امام(ره) پرورش یافتند مردانه و دلاورانه با دشمن جنگیدند و فرمانده‌ای به نام شهید حاج قاسم سلیمانی توانست در دل دشمن رعب و وحشت ایجاد کند که به عنوان سرباز وطن ریشه داعش را خشکاند.

نویسنده کتاب پایی که جاماند با اشاره به الگوگیری کشورهای آزادیخواه از انقلاب اسلامی ایران، گفت: امروز ایستادگی ملت ایران الگویی نجات‌بخش برای بسیاری از کشورها شده است.

حسینی با بیان اینکه دشمن به دنبال کمرنگ کردن اعتقادات است، بیان کرد: دشمنان می‌کوشند تا دین و اعتقادات را به حاشیه ببرند.

انتهای‌پیام/