معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش لرستان با اشاره به هفته امور تربیتی گفت: گسترش و انتقال ارزش‌های انقلاب از اهداف امور تربیتی است.

امین رسولی در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک با اشاره به هفته بزرگداشت تربیت اسلامی و سالروز تاسیس نهاد مقدس امور تربیتی، اظهارداشت: یکی از مهمترین اهداف تشکیل امور تربیتی، انتقال و گسترش ارزش‌های انقلاب در بین دانش‌آموزان است که این نهاد مقدس توسط شهیدان رجایی و باهنر تاسیس شد.

وی افزود: طی این سال‌ها امور تربیتی نقش خود را به خوبی ایفا کرده و همچنان باید در راستای تبیین دستاوردها و ارزش‌های انقلاب تلاش کند که در این راستا مدیران و مربیان امور تربیتی نقش بسیار ویژه‌ای دارند.

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش لرستان با اشاره به برنامه‌های هفته امور تربیتی در لرستان گفت: برای این ایام برنامه‌های مختلفی در نظر گرفته شده که غبار روبی گلزار شهدا، دیدار با خانواده شهدای فرهنگی و امور تربیتی، تکریم و قدردانی از پیشکسوتان امور تربیتی، برگزاری جشن هفته بزرگداشت تربیت اسلامی و تقدیر از نیروهای فعال پرورشی و امور تربیتی و پیاده‌روی ورزشی از جمله برنامه‌های این هفته است.

وی بیان کرد: همچنین برگزاری مسابقه با حضور دانش‌آموزان، والدین و فرهنگیان، شرکت در نمازجمعه، دلنوشته با موضوع سپاس از مربیان امور تربیتی و مشاوران مدارس، دیدار با نماینده محترم ولی فقیه در استان و ائمه جمعه لرستان، تقدیر از دانش‌آموزان ایتام مرکز شبه خانواده سازمان بهزیستی، آیین اختتامیه جشنواره‌های تربیتی و راه‌اندازی گروه سرود همگانی دختران و پسران به مناسبت هفته بزرگداشت تربیت اسلامی از دیگر برنامه‌های هفته امرور تربیتی در استان است.

انتهای‌پیام/