استاندار لرستان گفت:سپاه پاسداران از زمان تاسیس تا به امروز همواره یک رکن اساسی در پیشبرد آرمان‌های نظام جمهوری اسلامی و ملت ایران است.

به گزارش سفیر‌افلاک به نقل از روابط عمومی استانداری لرستان، فرهاد زیویار در پیامی با اشاره به سالروز ولادت امام حسین(ع) اظهارداشت: رشادت‌ها و ایثار پاسداران در نبرد حق علیه باطل الگویی راستین از قیام سرور و سالار شهیدان در مبارزه با دشمنان اسلام و انسانیت است و سپاه پاسداران با تاسی از امام حسین(ع) در مقاومت و محافظت از امنیت و جان و ناموس امت اسلامی همواره سربلند هستند.
وی افزود: نقش این مجموعه بی‌نظیر در عرصه‌های مختلف فرهنگی، اجتماعی، امنیتی و حتی عمران و آبادانی کشور بسیار مهم و حیاتی است و امروز سپاه پاسداران امید مسلمانان مظلوم در اقصی نقاط جهان است چرا که فلسفه این مجموعه مردمی با الگوگیری از سرور شهیدان، دفاع از مظلوم در برابر ظالم است و به همین دلیل است که مورد بغض ایادی شیطان است و کشورها و مجموعه‌های تبهکار و آدمکش برای تحریم و یا ضربه به سپاه پاسداران هم داستان شده اند، اما از رعب و هیبت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، جرأت اقدام مستقیم ندارند.
استاندار لرستان عنوان کرد: مبارزه جانانه پاسداران جان برکف به رهبری سردار دلها با قاتلان و متمردان مزدور داعش در دفاع از حرم معصومین و ملت مظلوم سوریه گویای این واقعیت است که پاسداران تا پای جان در دفاع از مظلومان می ایستند.
وی تصریح کرد: به راستی این همان فلسفه و آرمان بنیانگذار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است که به روشنی در عمل پاسداران قابل رویت است و سپاه پاسداران از زمان تاسیس تا به امروز همواره یک رکن اساسی در پیشبرد آرمان‌های نظام جمهوری اسلامی و ملت ایران بوده و همچنان هست که بی شک مسیر آرمان‌های انقلاب و مردم با حضور پاسداران جان برکف تا زمان حکومت ولی عصر(عج) ادامه خواهد داشت.
انتهای‌پیام/