ماجرای ادامه‌دار مسمومیت دانش‌آموزان در بروجرد ادامه دارد و هنوز علت مشخص نشده است که بررسی‌ها در حال انجام است.

به گزارش سفیرافلاک، سه‌شنبه هفته گذشته اخبار مسمومیت دانش‌آموزان دخترانه احمدیه بروجرد منتشر شد که در روز اول حدود ۲۱ دانش‌آموز دچار مسمومیت شده و با علائم تهوع، سرگیجه و سردرد راهی بیمارستان شدند.

بعد از بررسی‌هایی که صورت گرفت در همان ساعت اول، نشت گاز منواکسیدکربن سالن ورزشی مجاور مدرسه را علت این اتفاق عنوان کردند ولی اعلام شد که این دلیل قطعی نیست و بررسی‌ها ادامه دارد.

روز بعد ۴۱ دانش‌آموز دیگر بازهم دچار مسمومیت شده که توسط چندین دستگاه آمبولانس به بیمارستان انتقال داده شده و تحت درمان قرار گرفتند که طی دو روز ۵۲ نفر دچار مسمومیت شدند.

امروز شنبه نیز تعدادی دیگر از دانش‌آموزان دچار مسمومیت شده ولی امروز آمارها بسیار متفاوت بودند به طوری که آمار مسمومیت‌ها از ۲۰ تا ۴۴ نفر اعلام شد ولی هنوز منبع دقیقی این آمارها را تایید و یا تکذیب نکرده است.

این در حالیست که قرار شد برای اینکه اخبار به صورت واحد به مخاطب انتقال داده شود فقط اخبار این حادثه از طریق فرمانداری اعلام شود که طی تماسی با فرمانداری گفته شد هنوز آمار دقیقی جمع بندی نشده و در اولین زمان پس از جمع‌بندی اعلام می‌شود.

تکرار مسمومیت دانش‌آموزان دختر در بروجرد امروز تکرار شد و تیم‌های ویژه‌ای برای بررسی بیشتر این ماجرا مشغول به فعالیت هستند تا نتیجه را اعلام نمایند.

طی این روزها مسئولان به صورت مستمر از دانش‌آموزان بستری در بیمارستان عیادت کردند و بعد از جمع‌بندی و مشخص شدن دلیل این اتفاق، اطلاع‌رسانی صورت می‌گیرد.

انتهای پیام/