فعال فرهنگی کشور با اشاره به جهادتبیین، گفت: انقلاب اسلامی ایران زمینه‌ساز ظهور امام زمان(عج) و شکل‌گیری تمدن نوین اسلامی است.

به گزارش سفیرافلاک به نقل از روابط عمومی دانشگاه لرستان، حاج حسین یکتا اظهارداشت: فرهنگ مقاومت و جهاد علیه استکبار جهانی باعث اقتدار ایران اسلامی شده است و تفکر جهادی، یک تفکر کار مداوم و شبانه‌روزی و به‌دور از منفعت‌طلبی است.

وی با بیان اینکه از جمله تاکتیک‌های فرهنگی دشمن آن است که روحیه و فرهنگ شهادت‌طلبی در ایران اسلامی، تضعیف شود، افزود: رشادت‌های سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و نقش مهم آن در امنیت ملت‌های منطقه را توضیح داد.

فعال فرهنگی کشور، موضوع فلسطین را یک موضوع بسیار مهم در آموزه‌های حضرت امام(ره) و مقام معظم رهبری(مدظله‌العالی) دانست و گفت: اهمیت دادن به نوجوانان و جوانان در گفتمان انقلاب اسلامی و رهنمودهای مقام معظم رهبری، یک موضوع بسیار مهم است.

جانباز دفاع مقدس با اشاره به جهادتبیین عنوان کرد: یک موضوع مهم در راستای تبیین اثرگذار دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران و نظام جمهوری اسلامی به‌ویژه برای نسل نوجوان و جوان این است که انقلاب اسلامی ایران زمینه ظهور امام زمان (عج) و شکل‌گیری تمدن نوین اسلامی است.

انتهای‌پیام/