رئیس اداره صمت بروجرد با اشاره به اینکه روزانه 30 تن مرغ در بازار بروجرد توزیع می‌شود، گفت: هیچگونه کمبود کالای اساسی وجود ندارد.

محمد اصل‌مرزی در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک، اظهارداشت: سهمیه ذخیره کالاهای اساسی شهرستان بروجرد بیش از چهار هزار تن شامل انواع برنج هندی، تایلندی و شکر است و هیچگونه کمبودی در راستای اقلام اساسی وجود ندارد، همچنین ۱۳ تن برنج وارداتی و ۴۷۶ تن انواع روغن جامد و مایع در سامانه جامع انبارها که در اختیار اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان بروجرد بوده موجود است.

وی با اشاره به تشدید نظارت‌ها در بازار، افزود: گشت‌های نظارتی در ایام پایانی سال به صورت طرح تشدید نظارت بر کلیه واحدهای صنفی و عمده و خرده فروشی سطح شهرستان برنامه‌ریزی شده که به صورت مستمر همه اصناف را نظارت نمایند.

رئیس اداره صمت بروجرد عنوان کرد: روازنه در شهرستان ۳۰ تن مرغ گرم توزیع می‌شود و در این راستا کمبودی وجود ندارد.

اصل‌مرزی با اشاره به پرداخت تسهیلات تبصره ۱۶ در بروجرد، گفت: ۱۵ میلیارد تومان سهم شهرستان بروجرد از تسهیلات تبصره ۱۶ بود که تاکنون بیش از ۱۰۰ واحد صنفی تولیدی برای دریافت تسهیلات به بانک‌های عامل معرفی شده‌اند که این تسهیلات در اختیار تولید کنندگان قرار می‌گیرد.

وی با اشاره به اینکه امسال بیش از دو میلیون دلار صادرات محصولات صنعتی شهرستان بروجرد انجام شده است، تصریح کرد: محصولات صادراتی شامل مواد دارویی انسانی و دامی و محصولات فلزی هارد پیچ است.

انتهای‌پیام/