معاون نظارت و بازرسی صمت لرستان گفت: طرح نظارت بر بازار نوروز با حضور 30 تیم در استان لرستان آغاز می‌شود.

امیر طولابی در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک، اظهارداشت: طرح تشدید نظارت بر بازار نوروز در استان لرستان از هشتم اسفندماه آغاز می‌شود و تا چهارم اردیبهشت ماه ادامه دارد.

وی افزود: ۳۰ تیم از سازمان صمت برای اجرای این طرح مشارکت می‌کنند که تیم‌ها در دو نوبت صبح و عصر در بازار حضور دارند که این طرح به صورت تخصصی انجام می‌شود و همچنین در اجرای این طرح نیروهایی از غله، علوم پزشکی، جهاد، تعزیرات و بازرسی حضور دارند.

معاون نظارت و بازرسی صمت لرستان تصریح کرد: اولویت بازرسی‌ها با کالاهای اساسی است که در این ایام مصرف می‌شود البته برخی از اصناف خدماتی هستند که همگی مورد بازرسی قرار می‌گیرند.

طولابی با بیان اینکه در اجرای این نظارت‌ها سه طرح اجرا می‌شود، گفت: یکی از طرح‌ها، نظارت بر سالن‌های غذاخوری، هتل‌ها و سایر مکان‌ها برای پذیرایی از مسافران نورزی است، طرح دیگر نظارت بر اقلام ویژه ایام نوروز و یک طرح هم نظارت بر کالاهای ویژه ماه رمضان است.

وی بیان کرد: تشدید نظارت‌ها تا پایان اجرای طرح ادامه دارد و در صورت هرگونه مشاهده کم‌فروشی، گران‌فروشی، تقلب و تخلف به‌شدت برخورد می‌شود و شهروندان می‌توانند تخلفات را اطلاع‌دهند تا مورد بررسی قرار گیرد.

انتهای پیام/