بر اساس پست‌هایی در رسانه‌های اجتماعی از سوی کارمندان سابق، توییتر حداقل 50 کارمند دیگر را اخراج کرده است.

به گزارش سفیرافلاک، ظاهراً حتی استر کرافورد وفادار به ایلان ماسک هم از اخراج ها در امان نمانده است. او مدیر اجرایی پرداخت‌های توییتر بود که بر اشتراک تیک آبی این شرکت نظارت داشت.

الکس هیت از سایت ورج، همچنین تأیید کرد که کرافورد و اکثر تیم باقیمانده در این آخر هفته اخراج شدند. این مدیر اجرایی سال گذشته حتی به خوابیدن شبانه روزی در دفتر جهت رسیدگی به خواسته های رئیس جدیدش می بالید.

اخراج کارکنان این آخر هفته پس از آن اتفاق افتاد که کارمندان توییتر متوجه شدند که از استفاده از اسلک (ابزار داخلی شرکت مبتنی بر ابر) منع شدند؛ اگرچه بعداً مشخص شد که توییتر صورتحساب خود را به موقع پرداخت نکرده و به همین دلیل این پلتفرم از کار افتاده است. گزارش ها حاکی از این بودند که شخصی در توییتر به صورت دستی دسترسی را قطع کرده است. بسیاری از کارمندان این را اولین نشانه اخراج در آینده دانستند.

توییتر به درخواست‌ها برای اظهار نظر پاسخ نداده و بیانیه‌ای عمومی در مورد اخراج‌ها منتشر نکرده است. گزارش اطلاعات همچنین اشاره می‌کند که توییتر این دور از اخراج‌ها را با رد کردن کارکنان فروش تبلیغات خود در ۱۷ فوریه آغاز کرد.

مارتین دی کویپر یک مدیر ارشد تولید در توییتی نوشت که پس از قفل شدن حساب ایمیل خود متوجه از دست دادن شغلش شده است.

از زمانی که ماسک در اکتبر سال گذشته میلادی مدیریت توییتر را به دست گرفت، تعداد کارکنان این شرکت بیش از ۷۰درصد کاهش یافته است. این دور آخر اخراج ها پس از آن صورت می گیرد که ماسک در ماه نوامبر وعده داده بود که دیگر کسی را اخراج نخواهد کرد، اما ماسک به عمل نکردن به وعده‌هایش شهرت دارد.

انتهای‌پیام/

  • منبع خبر : فارس