استاندار لرستان گفت: مشکلات 10 شرکت تولیدی استان لرستان برای از سرگیری فعالیت مرتفع شد.

به گزارش سفیرافلاک به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری لرستان، فرهاد زیویار اظهارداشت: مشکلات و موانع پیش روی ۱۰ شرکت تولیدی استان با تصویب اعضای ستاد مرتفع شدند و در راستای این مصوبات موانع موجود از جمله معوقات بانکی، تأمین اجتماعی، بهداشت کار و معوقات گاز و برق با هماهنگی دستگاه‌های ذیربط مرتفع می‌شوند.

وی افزود: با این روند، تعلیق این مراکز تولید مرتفع شده و می‌توانند فعالیت خود را از سرگیری کنند البته مشکل برق عمده‌ترین مانع فعالیت این مرکز تولیدی است که تلاش تیم‌های کارشناسی بر این است که قبل از اینکه این موضوع در جریان مسائل حقوقی قرار گیرد مرتفع و به سرانجام برسد.

استاندار لرستان در خصوص سیاست‌های ستاد تسهیل و رفع موانع تولید، تصریح کرد: تمامی تلاش اعضای ستاد بر این است که در جهت رفع موانع تولید استان که مسیر اصلی توسعه می‌باشد گامی برداشته شود.

زیویار تأکید کرد: باید با حمایت از مراکز تولیدی بستری فراهم شود که این مراکز به ثبات و پویایی برسند که مراکز تولیدی زاگرس خودرو بروجرد، خمیرمایه دورود، گهر دورود، فروسیلیس بروجرد، فروآلیاژ الیگودرز، نساجی بروجرد، آب معدنی بیشه خرم‌آباد، الکل‌سازی مهر آئین خرم‌آباد و ماشین‌سازی لرستان ۱۰ مرکز تولیدی بودند که مشکلات آن‌ها مرتفع شدند.

انتهای‌پیام/