مسمومیت‌های سریالی در مدارس، توطئه جدید دشمن برای ایجاد جو روانی، تعطیلی مدارس و کشاندن دانش‌آموزان به فضای مجازی است.

به گزارش سفیرافلاک، دشمن طی این سال‌ها برای ضربه به کشور از هر حربه‌ا‌ی استفاده کرده است، از تحمیل جنگ هشت‌ساله گرفته تا تحریم و فتنه‌های مختلفی که در هر یک از این توطئه‌ها، عده‌ای هم‌صدا با دشمن شدند اما به لطف خدا همه این توطئه‌ها با ایستادگی مردم نقش برآب‌ شده است.

زوال آمریکا و غرب هرروز بیشتر می‌شود و دست‌وپا زدن دشمنان برای توطئه و ایجاد ناامنی و ضربه هم بیشتر می‌شود به‌طوری‌که به فاصله‌های کمی، توطئه‌های مختلفی را طراحی و اجرا می‌کنند و در این میان از رسانه‌های دروغین خود برای تبلیغات مسموم استفاده می‌کنند.

چند ماه پیش بود که به دنبال مرگ مهسا امینی، توطئه و فتنه‌ای جدید توسط معاندان کلید خورد و از این فتنه برای اجرای پروژه کشته سازی استفاده کردند و درنهایت نقابی دیگر از چهره معاندان و ضدانقلاب برداشته شد و روسیاه شدند و نتوانستند به هدف خود برسند.

مسمومیت‌های سریالی، توطئه جدید معاندان

حالا طی چند هفته اخیر خبرهایی از مسمومیت سریالی دانش‌آموزان شنیده می‌شود، دانش‌آموزانی که به گفته خودشان بویی را احساس کرده و منجر به سرگیجه، حالت تهوع و سردرد آن‌ها شده است و طی این مدت تعدادی به بیمارستان منتقل‌شده ولی خوشبختانه مورد خاصی نداشته است.

این ماجرا از قم شروع شد و هفته گذشته به بروجرد رسید و سپس در تعدادی دیگر از شهرهای کشور مشاهده‌شده است و هرروز مدرسه‌ای جدید دچار این مشکل شده و تعدادی از دانش‌آموزان را راهی بیمارستان کرده است.

حالا شب گذشته تعدادی از دانشجویان دانشگاه آزاد بروجرد در خوابگاه دچار مسمومیت شده که بعد از انتقال به بیمارستان و پس‌ازاینکه چند ساعت تحت مراقبت بودند، همگی ترخیص شدند.

با آغاز مسمومیت‌های دانش‌آموزان، رسانه‌های غرب سعی می‌کنند تا این ماجرا را به ناکارآمدی نظام ربط دهند درحالی‌که به‌خوبی می‌دانند نظام و دولت سیزدهم اراده جدی برای رفع مشکلات دارد و همین پیشرفت‌ها، دشمن را عصبانی کرده است.

تلاش دشمن برای تعطیلی مدارس و اخلال در نظام آموزشی

معاندان سعی دارند تا با ایجاد ناامنی در فضای آموزشی، مدارس را به تعطیلی بکشانند و دوباره دانش‌آموزان در فضای مجازی، گوشی به دست بگیرند و در پلتفرم‌هایی که دشمن اهداف خود را پیاده می‌کند، حضورداشته باشند تا بتواند افکار و عقیده آن‌ها را تغییر دهند.

طی سه سال بیماری کرونا و با تعطیلی مدارس، متأسفانه شاهد جولان دشمنان در فضای مجازی بودیم که سعی داشتند تا نوجوانان و جوانان را از مسیر و هدف اصلی دورنمایند و حالا این برنامه را برای مسمومیت‌های سریالی در نظر گرفته‌اند.

با آغاز مسمومیت دانش‌آموزان در مدارس، برخی از رسانه‌های اصلاح‌طلب برای ایجاد جو روانی، فضا را بسیار متشنج نشان دادند، اگرچه تاکنون فرضیه‌های زیادی از این ماجرا گفته‌شده ولی هیچ‌کدام قطعی و تأییدشده نیست.

هدف دشمن کشاندن دانش‌آموزان در فضای مجازی است

امیرعلی حیدر امیری تحلیلگر سیاسی در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک اظهارداشت: مسمومیت‌های سریالی در چند شهر کشور مشاهده‌شده است و توطئه جدید دشمنان و معاندان علیه نظام است که با شایعه‌پراکنی و دروغ‌پردازی به دنبال تعطیلی مدارس هستند.

وی افزود: معاندان سعی دارند تا با این ترفند بتوانند مدارس را به تعطیلی کشانده و دوباره آموزش‌ها در فضای‌مجازی باشد و زمانی که هر دانش‌آموز یک گوشی هوشمند در دست داشته باشد، دشمن می‌تواند در پلتفرم‌های خود، برنامه‌ها و اهدافش را برای زدودن افکار جوانان از دین، اعتقادات، مذهب و نظام انجام دهد.

تحلیلگر مسائل سیاسی تصریح کرد: دشمنان سعی دارند در این توطئه، با ایجاد فضایی ملتهب و جو روانی، جامعه را به هم بریزند وعده‌ای که به دنبال ایجاد ناامنی در داخل کشور هستند این توطئه را اجرا می‌کنند که هدف اصلی دشمن از این اقدام، این است که دولت و نظام را ناکارآمد جلوه دهد.

امیری بیان کرد: دشمن بعد از شکست در جنگ نظامی و زمانی که متوجه شده جبهه مقاومت هرروز مقتدرتر می‌شود، سعی می‌کند تا با جنگ اقتصادی و تلاش برای بی‌ارزش کردن پول ملی و همچنین ایجاد فتنه‌های جدید به هدف خود برسد.

وی خاطرنشان کرد: در این حادثه مسمومیت‌ها، سعی دارند تا به بُعد مذهبی هم حمله کنند و در فضای مجازی هرآنچه که می‌خواهند را بیان می‌کنند و این در حالیست که تیم‌هایی در حال بررسی ماجرا هستند و سرمنشأ این حوادث را پیدا می‌کنند.

به‌هرحال می‌طلبد که در این روزهایی که التهاب فضای‌مجازی زیاد شده، به شایعات توجه نشود و اخبار موثق از رسانه‌های مورد تأیید پیگیری گردد.

انتهای پیام/