تحلیلگر مسائل سیاسی نوشت: تعطیلی مدارس جرقه جدیدی برای احیای آتش شلوغی‌ها بوده اما مهم‌تر از آن روایت‌های این ماجراست.

به گزارش سفیرافلاک، قم، بروجرد و حالا ایران؛ دل چند مادر دیگر باید بلرزد. در اغتشاشات چند ماه پیش، سهم تجزیه‌طلبان وصول نگردیده است و یک ماه بیشتر در همان مجازی دوام نیاوردند که متوسل به مهره سوخته‌هایی نظیر پرویز ثابتی شدند.

کارشان به تطهیر جنایات ساواک و شاهی افتاد رضا ربع پهلوی هم آن را گردن نمی‌گیرد. تئاتر خیابانی خارج از کشورشان با دعواهای خنده‌دارش هم به قدر کافی خجالت‌آور بود و اما یوم الله ۲۲ بهمن امسال به خیابان آمدن براندازان بدخواهان، حباب هشتگ‌ها را ترکاند و نشان داد شاگردان امام المسلمین اراده‌ای مستحکم تر از این بازی‌ها دارند.

حالا امروز تعطیلی مدارس جرقه جدیدی برای احیای آتش شلوغی‌ها است اما مهم‌تر از آن روایت‌های این ماجرا است.

جمهوری اسلامی بعد از آنکه با نهضت سوادآموزی، عقب افتادگی علمی زنان کشور را پایان داد و امروز به آمار شصت درصدی دختران نسبت به پسران در دانشگاه رسیده است حالا پس از چهل سال دشمن به مخاطب القا می ‌کند که نظام با تحصیل بانوان مخالف است. القا می‌کنند که مسمومیت‌ها کار خودشان است تا دختران عقب بکشند.

دروغ پدر مهسا امینی، دروغ پاهای شکسته‌ حسین رونقی، دروغ دفن بی‌خبر مادر نیکا شاکرمی، دروغ تجاوز به آرمیتا عباسی و دروغ دست داشتن در مسمومیت دختران؛ این نظام پابرجا خواهد ماند و این دروغ‌ها برای همه روشن خواهند شد اما صحبت از روان مردم است.

شبهات در مغزها می‌پیچد و باید پاسخ داده شود. دستگاه‌های امنیتی باید زودتر منشأ اتفاقات اخیر را معرفی کنند و دستگاه‌های ناظر باید با خاطیان برخورد کنند من جمله آن بی‌ملاحظه‌ای که موی سر مادر داغدار را کشید و ما را در داغ دیگری کشاند.

این اتفاقات می‌گذرد ولی روایت‌ها باقی می‌مانند. اگر امروز روایت نکنیم در آینده هزینه‌ی تعلل امروز را خواهیم داد و با خام شدگانی مواجه هستیم که سمت اشتباه ایستاده‌اند و امروز دختران قربانی می‌شوند تا عواطف به اسارت دربیاید.

دشمن در جنگ ترکیبی نمایه جدیدی را رونمایی کرده است جنگ بیولوژیک یا میکروبی، به مفهوم استفاده‌ی هدفمند از عوامل بیولوژیک، اعم از باکتری‌ها، ویروس ها، قارچ ها، حشرات و انگل ها یا فرآورده‌های آن‌ها مانند توکسین‌ها.

رسانه‌های معاند و ایادی داخلی آنها، به جنجال آفرینی پرداخته و مردم را به نافرمانی مدنی فرا می‌خوانند از این رو، لازم است دستگاه‌های مرتبط تدابیری اتخاذ نمایند تا ضمن شناسایی عاملان، از تکرار قضیه در سایر مراکز آموزشی جلوگیری شود.

انتهای پیام/

  • نویسنده : همایون رهبران، تحلیلگر مسائل سیاسی