شهید«مهدی بهاروند» در وصیتنامه خود نوشته است: خواهرم عظمت زن به حجاب است و ذلت و خواری او به بی‌حجابی اوست.

به گزارش سفیرافلاک، شهید مهدی بهاروند دهم خرداد ۱۳۳۹، در روستای تیربازار از توابع شهرستان خرم‌آباد به دنیا آمد. پدرش پنجعلی، کارگر جنگلبانی بود و مادرش شکر نام داشت. تا پایان دوره کاردانی درس خواند. معلم بود. ازدواج کرد و صاحب یک دختر شد. به عنوان بسیجی در جبهه حضور یافت. دوم خرداد ۱۳۶۵، در حاج‌عمران عراق بر اثر اصابت ترکش به سر و پا، شهید شد. پیکر او را در مزار فاطمیه روستای ماسور تابعه شهرستان زادگاهش به خاک سپردند.

این شهید والامقام در وصیتنامه خود نوشته است:

بسم‌الله الرحمن‌الرحیم

ولنبلونکم بشی من الخوف و الجوع و نقص من الاموال و الانفس و الثمرات و بشر الصابرین. الذین اذا اصابتهم مصیبه قالوا انالله و انا الیه راجعون (بقره آیه ۱۵۴ و )۱۵۵

او البته شما را به سختی‌ها چون گرسنگی و نقصان اموال و نفوس و آفات و زراعت بیازمائیم و بشارت و مژده از آن سختی‌ها صابران است آنانکه چون حادثه‌ای ناگوار گرفتار آیند صبور پیشه کنند و گویند ما به فرمان او آمده و به سوی او باز می‌گردیم.

آنچه در زیر می‌خوانید به عنوان وصیتنامه اینجانب مهدی بهاروند فرزند پنجعلی می‌باشد.

برادران و خواهران مرگ همه ما را در خواهد یافت و راه گریزی از آن نیست پس سعادت از آن کسانی می باشد که دنیا را با تمام زرق و برق‌های فریبنده رها و زندگی در سرای ابدی را برای خود می‌پذیرند. اینبار به من الهام شده است که آخرین بار است که به جبهه می‌روم و به‌زودی سرورم حسین را زیارت خواهم کرد ای خدا بزرگ ما در دنیا توان زیارت او را نداشتیم ما را در آخرت از زیارت او بی‌نصیب نگردان.

برادران و خواهران این زمان که کفر جهانی با تمام قدرت کمر به نابودی اسلام بسته است بی‌تفاوتی خیانت است باید به صحنه آمد و در عمل نه به حرف. قدر این انقلاب و رهبری آن را بدانید. مبادا به خود سستی راه دهید مبادا زرق و برق دنیا شما را فریب دهد. مبادا امام عزیز را تنها گذارید. مبادا از جنگ تا دفع فتنه در جهان دست بردارید. مبادا فراموش کنید که کفر جهانی دشمن ماست. مبادا نماز این ستون دین را فراموش کرده و در آن سستی نمایی. مبادا جبهه را فراموش کنید.

برادران و خواهران مسلمان از روحانیت خط امام فاصله نگیرید که فاصله گرفتن شما همان و خدای ناکرده از اسلام روی گرداندن همان. ای امام عزیز حاضرم در آسیاب خردم کنند و در تنور بسوزانندم ولی تو کوچکترین ناراحتی نداشته باشی.

خواهرم عظمت زن به حجاب است و ذلت و خواری او به بی حجابی اوست. پس حجابت را همانند پتکی بر پیکر دشمنان اسلام بزن.

معلمین عزیز سعی نمایید دانش‌آموزان را علاوه بر بالا بردن سطح علم و آگاهی در جهت عبودیت خدا آن‌ها را سوق دهید و در کلاس بی تفاوت به مسائل اسلام و انقلاب نباشید که این دردی است خانمانسوز و دانش‌آموزان عزیز سنگر عام و دانش و تقوا را حفظ کنید و قدر آنرا بدانید و خود را برای اسلام پرورش دهید که مقدرات کشور در آینده در دست شما خواهد بود و با این ذهنیت که بالاخره برای اسلام فرا خواهم کرد خود را پرورش دهید.

برادران و خواهران این نکته را در پایان فراموش کردم که به گروهک‌های ملحد و منافق و شرقی و غربی و هر جریانی که مخالف اسلام و امام باشد به آن‌ها میدان ندهید و در مقابل آنها قاطع و نترس باشید و فقط خدا را در مدنظر داشته باشید.خداحافظ همگی به امید دیدار در روز قیامت…

خدایا خدایا تا انقلاب مهدی خمینی را نگهدار

از عمر ما بکاه و بر عمر رهبر افزا

رزمندگان اسلام نصرت عطا بفرما

زیارت کربلا نصیبشان بگردان

مجروحین و معلولین شفا عنایت فرما

آمین یا رب العالمین

انتهای پیام/